Zamsz i eko skóra - zawsze modne materiały.

Nowoczesne technologie włókiennicze dają niezwykle szerokie możliwości udoskonalania rozmaitych tkanin i tworzenia nowych syntetycznych odpowiedników drogich produktów takich jak zamsz czy skóra naturalna. We współczesnych trendach zarówno ekoskóra, jak i materiał zamszowy są bardzo popularne i wiecznie modne, a ich klasyczny wygląd znakomicie imitujący naturalne odpowiedniki nie przestaje inspirować projektantów. Trend ekologiczny, idea ochrony przyrody i rosnąca świadomość konsumencka spowodowały odwrót od naturalnych futer i skóry na rzecz nowoczesnych produktów o wszechstronnym zastosowaniu. Sztuczny zamsz i eko skóra to materiał  idealny na kurtki, spódnice, torebki, akcesoria, a nawet buty. Ich skład i warstwowa konstrukcja sprawiają, że są bardzo praktyczne, wytrzymałe, łatwe do czyszczenia, miękkie, lekko elastyczne i miłe w dotyku.

Tkanina zamszowa na metry tylko w sklepie Pinsola.

Nasza tkanina zamsz oraz ekoskóra na metry to świetne materiały do realizacji różnych projektów. Są wygodne do szycia i łatwe w obróbce – przy krojeniu nie strzępią się i brzegi można pozostawić w stanie surowym. Jest to modne zwłaszcza w przypadku krótkich spódnic ze sztucznej skóry, o formie koła. Proponowany przez sklep Pinsola materiał zamsz jest miękki, przyjemny w dotyku, delikatnie elastyczny, o ciekawych nakrapianych fakturach, bardzo trwały i wytrzymały. Zamsz można zastosować jako bazę dla projektów odzieżowych, a także w formie dekoracji wnętrzarskich, tekstyliów czy zasłon.

Wypróbuj nasz materiał zamszowy oraz ekoskórę w niskiej cenie.

Jeśli jesteś osobą kreatywną i kochasz szycie to nasz sklep z tkaninami oraz pasmanterią jest wymarzonym miejscem dla twórczych poszukiwań, nowych inspiracji i zaopatrzenia warsztatu krawieckiego. Oferujemy rozmaite materiały, w tym również znakomitej jakości zamsz na metry. Zachęcamy do eksperymentów i własnoręczne tworzenie akcesoriów i galanterii. Tkanina zamszowa lub ekoskóra są idealnym materiałem na oryginalną kurtkę ramoneskę, torebkę, kaszkiet, rękawiczki czy plecak. Oferujemy różne wzory i kolory tych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.