Niezawodne taśmy rzep w wielu kolorach

W naszej ofercie można znaleźć bardzo pomocne w wykończeniu różnych projektów taśmy rzep, do stosowania w formie łatwych w użytkowaniu mocowań. Dobry rzep jest trwały, nie strzępi się, nie niszczy i dobrze trzyma mimo częstego użytkowania. Taśma rzepowa składa się z dwóch części, jednej miękkiej z pętelkami i drugiej, nylonowej z charakterystycznymi haczykami.

Rzepy stosuje się w odzieży sportowej, dziecięcej, obuwnictwie, galanterii takiej jak torby i plecaki, a także w  pokrowcach ochronnych i dekoracyjnych, zamiast suwaków. Z ich pomocą stworzysz wygodne zapięcie w ubraniach, akcesoriach i dekoracjach. Popularne taśmy rzepowe wykorzystuje się w gospodarstwie domowym, np. do montowania i unieruchamiania kabli.

Taśmy rzepowe są stałym elementem w mundurach, odzieży militarnej, survivalowej, ochronnej, strażackiej, roboczej, ale mają o wiele szersze zastosowanie. Są niezastąpione choćby przy montażu moskitiery. Sprawdzają się również przy tworzeniu akcesoriów turystycznych i sportowych. W naszej pasmanterii online nie musisz kupować całej rolki produktu, ponieważ oferujemy możliwość zamówienia dowolnej długości już od 0,5 mb. Dzięki temu zaopatrzysz się w ilość jakiej potrzebujesz do wykończenia projektu.