Flanela na metry w przystępnej cenie.

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości materiał flanela w klasycznych uniwersalnych wzorach. Nasza flanela pościelowa na metry nadaje się nie tylko do szycia tekstyliów, prześcieradeł i poszewek, lecz również różnego rodzaju odzieży i dekoracji. Tkanina flanelowa należy do grupy welurów drapanych, z charakterystyczną okrywą runową, dlatego jest miękka, przyjemna w dotyku, ciepła, a zarazem oddychająca. Flanela tkana jest splotem płóciennym lub skośnym, stąd jej wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu tkanina flanela znajduje zastosowanie w produkcji odzieży roboczej i firmowej, która musi być wygodna, komfortowa w użytkowaniu i trwała. Nasza flanela na metry to produkt najwyższej jakości, o pięknych wzorach i kolorach, na czele z uniwersalną kratą w różnych wersjach.

Tkanina flanelowa o szerokim zastosowaniu.

Flanela bawełniana nadaje się znakomicie do szycia oryginalnej ciepłej pościeli na zimowe chłody, tekstyliów domowych, piżam i szlafroków, lecz także koszul, tunik i ubranek dziecięcych. Tkanina flanelowa jest miękka, ciepła, przepuszcza powietrze, zapewnia duży komfort podczas noszenia i jest bardzo przyjazna dla skóry, dlatego jest chętnie wybierana do różnorodnych projektów, zarówno o charakterze użytkowym, jak i dekoracyjnym. Flanela na metry może być źródłem wielu inspiracji.

Flanela bawełniana na pościel i koszule.

Jeśli chcesz stworzyć indywidualny projekt pościeli w pięknej kolorystyce, miękkiej i ciepłej, to flanela pościelowa będzie idealnym wyborem. Jednak ta wspaniała i komfortowa w użytkowaniu tkanina ma o wiele szersze zastosowanie i tylko od Twojej wyobraźni zależy co z niego powstanie – ciepła narzuta, modna kraciasta koszula, ciepła sukienka dla małej damy czy miękkie kolorowe poduchy. Nasza flanela to produkt świetnej jakości, odporny, trwały i w atrakcyjnej cenie.