Ściągacze do kurtek, bluz oraz rękawów

W sklepie Pinsola znajdziesz ściągacze do ubrań w szerokim wyborze rodzajów, faktur, wzorów i kolorów. Oferujemy wysokiej jakości elastyczne ściągacze do kurtek oraz wszelkiego rodzaju ściągacze do nogawek. Niezbędne do stworzenia modnego dresu będą praktyczne ściągacze do bluz, dostępne w wielu rozmaitych kolorach, od klasycznej melanżowej szarości, przez pastele, aż po wyraziste barwy. Nasze produkty mają różną postać, można je kupić w tradycyjnych szerokościach na metry, jak i cięte z rolki gotowe do wykorzystania taśmy ściągaczowe o szerokości nie przekraczającej 10cm. Te wygodne w użyciu ściągacze do rękawów mogą posłużyć do wykończenia pasa i nogawek spodni dresowych, dołu tuniki czy rękawów okrycia wierzchniego lub bluzy. U nas dobierzesz też idealne ściągacze do koszulek, a nawet ściągacze do firan.

Modny ściągacz do ubrań na metry tylko w Pinsola

Ściągacze odzieżowe na metry mają bardziej wszechstronne zastosowanie – mogą być wykorzystana jako wykończenie odzieży lub stać się bazą na dopasowane do figury bluzki, spódnice, legginsy czy topy. Ich elastyczność, miękkość i wyjątkowa rozciągliwość zapewniają komfort użytkowania i wygodę. Oferujemy ściągacze dzianinowe najwyższej jakości w różnych wersjach, o różnej szerokości zastosowanych prążków, w bogatym wyborze wzorów i kolorów, a do tego w atrakcyjnej cenie. Ściągacze to materiał o wszechstronnym zastosowaniu i przyda się w każdej pracowni. Niektóre pomysłowe krawcowe tworzą nawet ciepłe skarpety na zimę i stosują ściągacze do skarpet, aby były wygodne do noszenia po domu zamiast tradycyjnych pantofli.

Ściągacz - materiał niezbędny każdej krawcowej

Każda krawcowa docenia wygodę rozwiązań dedykowanych do wykończenia szytej odzieży, takich jak gotowy ściągacz do ubrań. Szczególnie często stosowane są ściągacze do kurtek, które można wykorzystać na rękawach oraz jako wykończenie dołu modnej bomberki, wiatrówki, pilotki czy kurteczki dziecięcej. Ściągacze nie tylko ułatwiają finalizację realizowanego projektu, lecz mają wartość praktyczną, zapobiegają podwiewaniu przez wiatr, zapewniają ciepło i komfort noszenia. Ściągacze w spodniach poprawiają komfort i umożliwiają lepsze dopasowanie do ciała, co ważne w przypadku odzieży sportowej do różnych aktywności. Przydadzą się również ściągacze do koszuli z grubej flaneli, które uzupełnią sportowy look i nadadzą jej młodzieżowego charakteru. Wśród wielu dzianin i tkanin ściągacze są bardzo cenionym towarem, dlatego staramy się, aby były dostępne w różnej formie i w szerokiej palecie barw.