Ściągacze do kurtek, bluz oraz rękawów.

W sklepie Pinsola znajdziesz ściągacz do ubrań w szerokim wyborze rodzajów, faktur, wzorów i kolorów. Oferujemy wysokiej jakości elastyczny ściągacz do kurtek oraz wszelkiego rodzaju ściągacze do bluz. Nasze produkty mają różną postać, można je kupić w tradycyjnych szerokościach na metry, jak i cięte z rolki gotowe do wykorzystania taśmy ściągaczowe o szerokości nie przekraczającej 10cm. Te wygodne w użyciu ściągacze do rękawów mogą posłużyć do wykończenia pasa i nogawek spodni dresowych, dołu tuniki czy rękawów okrycia wierzchniego lub bluzy.

Modny ściągacz do ubrań na metry tylko w Pinsola.

Dzianina ściągacz na metry ma bardziej wszechstronne zastosowanie – może być wykorzystana jako wykończenie odzieży lub stać się bazą na dopasowane do figury bluzki, spódnice, legginsy czy topy. Jej elastyczność, miękkość i wyjątkowa rozciągliwość zapewniają komfort użytkowania i wygodę. Oferujemy produkty najwyższej jakości w różnych wersjach, o różnej szerokości zastosowanych prążków, w bogatym wyborze wzorów i kolorów, a do tego w atrakcyjnej cenie.

Ściągacz - materiał niezbędny każdej krawcowej.

Każda krawcowa docenia wygodę rozwiązań dedykowanych do wykończenia szytej odzieży, takich jak gotowy ściągacz do ubrań. Szczególnie często stosowany jest ściągacz do kurtek, który można wykorzystać na rękawach oraz jako wykończenie dołu modnej bomberki, wiatrówki, pilotki czy kurteczki dziecięcej. Ściągacz do kurtek nie tylko ułatwia finalizację realizowanego projektu, lecz ma wartość praktyczną, zapobiega podwiewaniu przez wiatr, zapewnia ciepło i komfort noszenia.