Tworzenie dekoracji do wnętrz, akcesoriów oraz tekstyliów domowych to wspaniała frajda i ogromna radość. Nowe zasłony, poduszki, narzuty, pościel czy tapicerka starego fotela mogą zupełnie odmienić klimat pomieszczenia, dodać mu przytulności i podkreślić indywidualny charakter.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty firany na metry, dzięki czemu każdy ma szansę stworzyć oryginalną oprawę okien w swoim mieszkaniu. Nawet w przypadku okien o nietypowych wymiarach, możesz odpowiednio dopasować rozmiar firan. Wystarczy kupić potrzebną ilość biorąc pod uwagę szerokość okna oraz dociąć materiał na długość, w zależności od potrzeby. Możesz postawić na klasyczną wersję prawie do podłogi lub praktyczną opcję nad parapet.

Oferujemy tanie materiały na firany, o niestrzępiącej się krawędzi i ładnym wykończeniu, łatwe w konserwacji i trwałe. Właściwości cenione w przypadku takich produktów to przede wszystkim odporność na powstawanie zagnieceń, elegancki wygląd i szybkie schnięcie po praniu. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że wybierasz dobrej jakości tkaniny, które będą długo służyć. Zamiast ponosić wysoki koszt zamówienia firan na wymiar w punkcie, możesz samodzielnie wykonać piękną, efektowną i stylową oprawę okien w swoim domu.