Chwosty do zasłon i firan.

Sklep internetowy Pinsola oferuje bogaty wybór tkanin, a także dodatków pasmanteryjnych oraz akcesoriów dekoracyjnych. Znajdziesz tu piękne i efektowne wykończenia do zastosowania zarówno w konfekcji, jak i przy tworzeniu tekstyliów domowych i dekoracji do wnętrz oraz gotowe elementy ozdobne takie jak chwosty do zasłon oraz frędzle. Chwosty to tradycyjne zakończenia sznura o bogatej historii, związane ściśle ze strojem szlacheckim, wojskowym i zakonnym, które występowały w wyrafinowanych wnętrzach pałaców i dworów arystokracji przy zasłonach, baldachimach, lampach, poduszkach czy narzutach. W wersji podstawowej chwosty składają się z zacisku sznura lub węzła, oraz frędzli. Pełnią rolę dekoracyjną, podkreślają elegancki styl wnętrza, a dodatkowo mają funkcję praktyczną - służą do wygodnego zbierania zasłon kiedy chcemy odsłonić okno. Proponujemy piękne chwosty do firan oraz chwosty do zasłon, które dopełnią oprawę okna w salonie czy sypialni, nadając pomieszczeniom niebanalny klimat. Są to bardzo modne ostatnio ozdoby, przeżywające swoisty renesans w trendach home&design.

Taśmy z frędzlami na metry w sklepie Pinsola.

Oferujemy wygodne w użyciu gotowe taśmy z frędzlami o różnej długości, które możesz kupić na metry, w zależności od zapotrzebowania i pomysłu na aranżację. Frędzle na taśmie są bardzo efektowne, pięknie uzupełniają odzież wieczorową lub stroje taneczne, są też z powodzeniem wykorzystywane do wykończenia tekstyliów domowych i dekoracji wnętrzarskich takich jak poduszki, obrusy, zasłony czy narzuty. Jeśli chcesz samodzielnie uszyć efektowny i oryginalny strój do tańca - możesz sięgnąć po gęste frędzle na taśmie dedykowane do tworzenia kostiumów tanecznych

Frędzle na taśmie - wygodne i efektowne rozwiązanie.

Nasza taśma z frędzlami jest dostępna w wielu rodzajach i kolorach, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala w łatwy i szybki sposób poprzez doszycie gotowej taśmy uzyskać imponujący dekoracyjny efekt. Nawet prosta kreacja wykończona eleganckimi frędzlami zyska niebanalny sznyt, a ozdobienie taśmą z frędzlami rękawów haftowanej bluzki czy wzorzystej tuniki podkreśli modny klimat boho. Jak widać tego rodzaju dodatki mają ogromny potencjał i tylko od Twojej wyobraźni zależy w jaki sposób je wykorzystasz.