Taśmy gumowe w szerokim wyborze rozmiarów i kolorów

W sklepie Pinsola znajdziesz duży wybór dodatków takich jak taśmy gumowe okrągłe i płaskie, o różnej szerokości, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Guma jest niezastąpiona w szyciu odzieży, stosuje się ją w rękawach bluz i kurtek, w pasie spódnic i spodni.

W ofercie posiadamy gumy płaskie różnej szerokości, gumki bieliźniane, gumy okrągłe oraz dekoracyjne taśmy gumowe z napisami lub wzorami. Tych ostatnich można użyć w formie lampasów lub efektownego pasa legginsów czy spodni. Taśmy gumowe z błyszczącą nitką mają dodatkowo walor dekoracyjny, dlatego można ich użyć do ozdabiania ubrań, w formie ciekawych wstawek. Jeśli ciekawi Cię jak można wykorzystać taśmę, zajrzyj do naszego tutorialu o szyciu organizera na mazaki.

Gumy są niezastąpione do szycia odzieży, ale mają też szerokie zastosowanie przy tworzeniu dekoracji, pokrowców, organizerów czy piórników. Kolorowe gumki o okrągłym przekroju to fantastyczne dopełnienie ubrań sportowych, plecaków, kurtek, dresów i bluz. Możesz dobrać kontrastowy odcień i jeszcze bardziej podkreślić oryginalne wykończenie.

Taśmy gumowe są praktyczne, ale mogą też pełnić rolę typowo ozdobnego elementu. Szeroki wybór rodzajów oraz kolorów pobudza wyobraźnię i daje szerokie możliwości. Z nami zrealizujesz każdy projekt!