Tkanina futerkowa krótki włos o wszechstronnym zastosowaniu.

W naszej ofercie posiadamy duży wybór sztucznego futra z krótkim włosem na metry, dostępnego w ciekawych i modnych gładkich kolorach oraz w wersjach mieszanych naturalnych odcieni. Proponujemy dzianiny futerkowe o gęstej strukturze, puszyste, luksusowo miękkie, przyjemnie otulające i prezentujące się niezwykle luksusowo. Znajdziesz u nas gładkie futerka z włosem 2-3 cm, a także modne w ostatnich sezonach baranki.

Futerka z krótkim włosem nadają się doskonale na wstawki w odzieży, obszycia mankietów czy kołnierzy, zabawki, maty w stylu boho, dekoracje do wnętrz, narzuty i poduszki.

Sztuczne futro krótki włos w szerokiej gamie kolorystycznej

Jako dobrze zaopatrzony sklep z materiałami staramy się zapewniać naszym Klientom dostęp do najlepszych tkanin i dzianin w szerokim wyborze i atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas futro sztuczne z krótkim włosem to produkt premium, prezentujący się fenomenalnie i spełniający oczekiwania najbardziej wymagających projektantów i krawcowych.

Nasze dzianiny futerkowe są gęste, przyjemne w dotyku, nie mają niepożądanego połysku charakterystycznego dla tanich imitacji, nie linieją, zachwycają kolorystyką i fakturą, doskonale odwzorowującą naturalne futra i baranki. Możesz puścić wodze fantazji i stworzyć z nich niepowtarzalną odzież, zabawki, dekoracje, akcesoria czy przebrania karnawałowe. To również świetny i prosty patent na odświeżenie starego płaszcza albo swetra, poprzez obszycie kołnierza, mankietów lub wszycie dekoracyjnych wstawek z futerka w pasującym kolorze.