Jersey bawełniany co to znaczy?

Materiał jersey bawełniany jest to odmiana dzianiny wyrabianej z cienkich włókien bawełnianych o wielu zaletach i dużej popularności wśród użytkowników. Warto wiedzieć, że dzianina jersey bawełniany z elastanem jest bardzo praktyczny do noszenia na co dzień - elastyczny, lekki, oddychający, łatwo dopasowujący się do kształtu ciała, miękki i przyjemny w dotyku. Wykorzystuje się go do produkcji T-shirtów, koszulek sportowych, sukienek, ubranek i piżamek dziecięcych oraz tekstyliów dla najmłodszych. Niektóre początkujące osoby myślą, że jersey bawełniany to tkanina, ale to materiał należący do grupy dzianin. To bardzo ważne ze względu na zupełnie inną budowę i inne zachowanie materiału podczas szycia i użytkowania.

Dzianina jersey bawełniany dostępny w sklepie Pinsola

Polecamy materiał jersey bawełniany do hobbystycznej twórczości własnej, wyrobu praktycznej odzieży codziennego użytku, również typowo sportowej. Jest to bardzo wdzięczna delikatna dzianina zapewniająca duży komfort użytkowania oraz swobodę ruchów, przepuszcza powietrze, więc nadaje się na stroje do różnych aktywności. Oferujemy materiał dżersej bawełniany w ogromnym wyborze gramatur, kolorów oraz wzorów i deseni. Możesz wybierać spośród motywów dziecięcych, młodzieżowych, graficznych, zwierzęcych, florystycznych, ludowych i modowych - obecnych w aktualnych trendach. Jeśli tworzysz wyprawkę dla malucha postaw na jersey 100% bawełna w chmurki, owoce, zwierzątka, baloniki lub autka. Jeśli chcesz uszyć modną koszulkę wybierz materiał dżersej w oryginalne motywy na czasie - piórka, żuki, sowy czy graficzne rysunki dinozaurów. Staramy się na bieżąco reagować na zmieniające się trendy i poszerzać ofertę o materiały w popularne i poszukiwane wzory. Szycie jerseyu bawełnianego jest wygodne i nie powinno przysporzyć żadnych problemów technicznych, należy tylko pamiętać o zastosowaniu igły do dzianin i używaniu ściegu elastycznego.

Materiał dżersej w atrakcyjnej cenie

Nasz sklep oferuje jersey bawełniany najwyższej jakości, o znakomitych parametrach, wszystkich oczekiwanych zaletach dzianiny o naturalnym składzie, a także o ciekawym i nietuzinkowym wzornictwie. Oferujemy szeroki wybór kolorów oraz deseni, których mnogość może przyprawić o zawrót głowy. Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem, który zapewni udane zakupy i kreatywne eksperymenty twórcze.