Pompony dekoracyjne w różnych kolorach

W sklepie Pinsola znajdziesz duży wybór tkanin, dzianin oraz dodatków pasmanteryjnych takich jak pompony dekoracyjne. Oferujemy miękkie, puszyste gotowe pompony z wełny akrylowej w różnych kolorach oraz o różnej średnicy, a także taśmy z małymi pomponikami do obszywania brzegów odzieży, poduszek i artykułów dekoracyjnych.

Nasze pompony dekoracyjne nadają się idealnie do ozdabiania ubrań, czapek, szalików, skarpet oraz toreb. Możesz też wykorzystać pompony do swetra lub tuniki w stylu boho, urozmaicając formę i podkreślając unikalny styl. Polecamy pompony dekoracyjne do wykończenia wyrobów handmade, tekstyliów domowych, pluszaków, a także artystycznej oryginalnej biżuterii.

Wysoka jakość, trwałość, piękne kolory oraz symboliczna cena to niepodważalne zalety tego typu akcesoriów, o dużym potencjale kreatywnym i wszechstronnym zastosowaniu.

Taśma z pomponami – wygodny sposób na wykończenie odzieży i tekstyliów

Taśmy z małymi pomponikami to wygodny sposób na ozdobienie brzegów poduszek, narzuty, maty w stylu boho albo odzieży. Taśmę wszywa się między warstwy materiału albo naszywa na gotowy wyrób. Z powodzeniem użyjesz jej również do ozdobienia dziecięcego łóżeczka, baldachimu, tipi, a nawet lampy. Taśma z pomponami będzie też pięknym dodatkiem do modnych łapaczy znów. Ozdobisz nią również doniczki i wazony, naklejając ją na przedmioty klejem na gorąco.

Jako pasmanteria online stawiamy przede wszystkim na szeroką ofertę produktów wysokiej jakości i atrakcyjne ceny, aby każdy Klient miał swobodę wyboru, a zakupy były czystą przyjemnością. Bogaty wybór dodatków pasmanteryjnych takich jak pompony dekoracyjne inspiruje do tworzenia wyjątkowych projektów.