Tkanina orlando i jej zastosowanie.

Nowoczesny produkt taki jak tkanina orlando ma bardzo wszechstronne zastosowanie i cenione właściwości takie jak lekkość, elastyczność, przewiewność i brak tendencji do gniecenia. Nasza tkanina orlando to wyjątkowy i bardzo uniwersalny materiał, jest mięsisty i znakomicie się układa, ma klasyczny delikatny splot, przypomina klasyczną bawełnę, ale przewyższa ją tym, że się nie gniecie.

Dodatek wiskozy sprawia, że tkanina orlando ma lekki połysk, przepuszcza powietrze i jest delikatna dla skóry. Ze względu na powyższe zalety nadaje się idealnie na spódnice, klasyczne spodnie, sukienki, żakiety i garsonki. Duży wybór pięknych kolorów od nasyconych barw po kobiece pastele pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, a przystępna cena i możliwość zakupu na metry gwarantują satysfakcję.

Materiał orlando – praktyczny i piękny

Tkanina Orlando dzięki swoim pożądanym właściwościom i lejącej strukturze prezentuje się i użytkuje doskonale. To uniwersalna baza na odzież i dekoracje, o wyjątkowo eleganckim wyglądzie. Materiał jest lekki i cienki, wspaniale się układa, a jednocześnie wyróżnia się trwałością, dzięki dodatkowi włókien syntetycznych.

Tkaninę Orlando wykorzystasz nie tylko na klasyczne żakiety, garsonki i koszule. Uszyjesz z niej także eleganckie zasłony, pikowane narzuty, obrusy czy dekoracyjne poduszki. Materiał ma ponadczasowy urok, szlachetny wygląd i jest niedrogi. W naszym sklepie online znajdziesz wiele propozycji odcieni.