Lacosta - materiał i jego właściwości

Dzianina lacosta jest bardzo miękka, ale jednocześnie pozostaje wyjątkowa, a to za sprawą jej wyjątkowego charakteru. Z jednej strony pozostaje idealnie gładka, dlatego nie podrażnia ciała, z drugiej ma strukturę nieco chropowatą. Specjaliści porównują materiał lacosta z plastrem miodu. Jej cena jest bardzo atrakcyjna.

Dzianina lacosta

Materiał lacosta najlepiej skojarzyć z popularnymi koszulkami POLO, które wykonane z tego materiału są przyjemne w dotyku, ale jednocześnie nieco sztywniejsze w porównaniu do chętnie używanej odzieży sportowej z bawełny. Dzianina typu lacosta nie ogranicza swojego zastosowania do polówek. Z powodzeniem można produkować z tej tkaniny letnią odzież, na przykład sukienki, tuniki i spódnice. Materiał lacosta mimo iż wydaje się gruby i mięsisty wciąż pozostaje bardzo elastyczny i dopasowuje się do sylwetki, stąd taka popularność lacosty w świecie tenisistów, którzy z jednej strony mają ubiór sportowy, z drugiej wydaje się bardzo elegancki, jak na zestaw, w którym spędza się czas na korcie.

Producent dzianiny typu lacosta

Dzianina lacosta z naszej oferty to tkanina, która została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości przędzy. Miękka i przyjemna w dotyku jest jedną z częściej wybieranych przez właścicieli zakładów odzieżowych i projektantów. Jej struktura jest bardzo charakterystyczna, stąd tak duże nią zainteresowanie w świecie branży sportowej, ponieważ gwarantuje wyjątkowe doznania estetyczne. Gwarantujemy najlepszą jakość i najlepsze ceny.

Dzianina lacosta - najniższe ceny

Dla jednych będzie dzianiną grubą, inni zwrócą uwagę na jej miękkość. Fakty są takie, że dzianina lacosta jest bardzo elastyczna, dlatego z powodzeniem może być wykorzystana nie tylko w branży sportowej do produkcji popularnych polówek, ale i jako materiał służący do produkcji mniej formalnych garsonek. Ceny dzianiny lacosta uzależnione są od gramatury materiału. W naszej ofercie oddajemy do dyspozycji szereg możliwości pod względem zastosowania i koloru. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników nie tylko w lecie, ale i przez cały rok.