Zgodnie ze światowym trendem inspiracji sztuką i przenikania malarstwa do wzornictwa przemysłowego i odzieżowego, wprowadziliśmy do oferty bogatą paletę materiałów w printy w takim duchu.


Znajdziesz u nas tkaniny i dzianiny we wzory zaczerpnięte z twórczości sławnych artystów, malarskie propozycje urzekające przenikającymi się barwami, modernistyczne kompozycje oraz printy w stylu art déco. Proponujemy różne gatunki materiałów, na odzież, dekoracje czy tekstylia ogrodowe.


Sięgnij po wyraziste, oryginalne, przyciągające wzrok, śmiałe wzory, które inspirują i zachwycają. Nieoczywiste kompozycje niesłychanie intrygująco prezentują się na ubraniu i nadają mu dodatkowy walor artyzmu. Możesz wyrażać swoją wrażliwość i pasję bez ograniczeń, projektując z tkanin w odważne motywy. Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz piękną bazę i co niezwykłego z niej stworzysz: przeciwdeszczową ortalionową kurtkę, miękką bluzę z dresówki, zwiewną sukienkę z szyfonu, a może leżak z materiału ogrodowego. Wyjątkowe wzory sprawią, że każda realizacja zyska artystyczny vibe.


Stawiamy na wysoką jakość oferowanych materiałów i trwałość nadruków, aby nie traciły swoich właściwości i wspaniałego wyglądu, nie blakły w praniu i zachwycały przez wiele sezonów.