Szanowni Państwo,
dbając o Państwa satysfakcję, wprowadziliśmy do sprzedaży Bony Podarunkowe. To idealny prezent i gwarancja satysfakcji dla każdej osoby lubiącej szyć! Bony Podarunkowe o nominałach 50 zł, 100 zł, 200 zł, 300 zł,
Bon uprawnia posiadacza do zakupów w sklepie internetowym pinsola.pl

Informujmy, że karencja bonów podarunkowych sklepu pinsola.pl trwa 1 rok od momentu zakupu bonu.

Istnieją dwa rodzaje bonów podarunkowych
1) Wydrukowany przez nas bon, który wysyłamy pocztą pod wskazany adres. Jest możliwość, abyśmy wysłali bon w eleganckim opakowaniu - w tym przypadku w procesie zakupowym prosimy wybrać opcję prezent. Procedura jest wydłużona o czas dostarczenie przesyłki Pocztą Polska lub kurierem. Te bony są na zielonym tle w miniaturach produktów.

2) Po zakupie dostarczamy na pocztę e-mail kod obniżający kwotę zakupu o określoną wartość. Do korespondencji dołączone są grafiki pozwalające na wydrukowanie bonu. Grafiki można pobrać trzy razy z trzech różnych adresów ip/komputerów. W przypadku płatności za pomocą przelewy24 cała procedura trwa kilka minut. Te bony są na różowym tle w miniaturach produktów.

Kod można wykorzystać tylko jeden raz.

Nie zwracamy różnicy w przypadku zakupienia produktów za mniejszą kwotę niż wartość bonu.

W jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden bon podarunkowy (kod). Wykorzystując bon podarunkowy nie ma możliwości skorzystania z innych promocji wymagających wpisanie kodu.

W przypadku chęci uzyskania bonu podarunkowego na inną kwotę niż posiadamy w naszej ofercie, to prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.