Nasze wykroje

Nowość - wykroje krawieckie w Pinsoli

Wykroje zostały stworzone przez nasz wykwalifikowany zespół konstruktów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Na co dzień tworzących konstrukcje w naszej wzorcowni dla najlepszych firm odzieżowych w kraju i za granicą.

Szkic odręczny wykroju
Wykroje w komputerze

 


Przygotowaliśmy dla Państwa unikalne wykroje, autorskich sylwetek.

Wprowadzamy je do naszej stałej oferty, która będzie uzupełniana cyklicznie o szablony o różnej skali trudności szycia i różnorodnym asortymencie między innymi sukienki, spódnice, płaszcze, żakiety i wiele innych… .

 

Przykładowe modele w naszej ofercie:

Przykładowy model wykroju nr 3
Przykładowy model wykroju nr 4
Przykładowy model wykroju nr 3
Przykładowy model wykroju nr 4

Czym nasze wykroje różnią się od innych dostępnych na rynku?

- Nasze wykroje bazują na rozwiązaniach wysoko seryjnych i rynku odzieży premium, gdzie nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd konstrukcyjny. Tworzone są w oparciu o najbardziej aktualne tabele rozmiarowe, prawie nie dostępne dla innych producentów konstrukcji.


Możesz mieć pewność, że wybierając nasze wykroje Twoja sukienka lub płaszcz będzie leżeć idealnie.


Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze konstrukcje.

 

Produkcja wykrojów
Konstruktorka szwalni
Hala szwalni


- Kupując nasze wykroje dostajesz rozwiązanie dedykowane dla Ciebie w rozmiarze którego potrzebujesz. Co to oznacza? Na wykroju widzisz tylko swój rozmiar z dodatkowo zaznaczoną linią szycia. Zero problemu z rozszyfrowaniem skomplikowanego wykroju gniazdowego jak w popularnych gazetach gdzie widzisz na raz wiele wystopniowanych rozmiarów.

- Możesz liczyć na pomoc w doborze materiału do danego wykroju oraz innych dodatków. Jeśli jesteś początkująca, a chciała byś zamówić inny surowiec niż proponowany przez nas służymy pomocą.


Jak zakupić nasze wykroje?


Jest kilka możliwości zakupu naszych wykrojów:
*na grafikach pokazujemy w jaki sposób oznaczamy zdjęcia główne abyście Państwo łatwiej rozpoznawali rodzaj produktu


Pierwszy sposób: szablony można pobierać z naszej strony i drukować na zwykłej domowej drukarce i cieszyć się możliwością szycia już w ciągu kilkunastu minut od zakupu. Do każdego wykroju dołączana jest prosta intuicyjna instrukcja składania oraz szycia.

Wykroje A4 do samodzielnego druku
Wykroje A4 do samodzielnego druku - opis
Przykładowe zdjęcia:
Przykładowe zdjęcie
Przykładowe zdjęcie
Przykładowe zdjęcie

 


 

Drugi sposób: zakupić szablon w wybranym przez Siebie rozmiarze, wydrukowany już przez nasz ploter w dużym formacie i wybrać przesyłkę kurierską.

ploter
ploter - opis
Przykładowe zdjęcia:
Przykładowe zdjęcie
Przykładowe zdjęcie
Przykładowe zdjęcie

 


 

Trzeci sposób: zakupić tzw. BOX czyli wykrój z plotera z dobranym surowcem oraz wszelkimi dodatkami potrzebnymi do odszycia modelu. Wystarczy otworzyć pudełko i do dzieła

box - foto
box - foto - opis
Przykładowe zdjęcia:
Przykładowe zdjęcie
Przykładowe zdjęcie
Przykładowe zdjęcie

 


 

Oprócz wspomnianych wcześniej ikon oznaczających rodzaj produktu (plik A4, wydruk wielkoformatowy oraz BOX), do obrazków produktów dodaliśmy również oznaczenia:

- zakres liczb pod "rodzajem produktu" (lewy górny róg), które oznaczają dostępny zakres rozmiarów danego wykroju krawieckiego,

- gwiazdki (prawy dolny róg), które oznaczają stopień trudności szycia danego wykroju w skali od jednego do pięciu. Jedna wyróżniona gwiazdka oznacza stopień najłatwiejszy a pięć wyróżnionych gwiazdek oznacza stopień dla profesjonalistów.

legenda - zdjęcie
legenda - opis

 


 

Partnerzy projektu