Nici szwalnicze w wielu kolorach.

Dobrze zaopatrzony sklep dla pasjonatów szycia musi dysponować szeroką ofertą tkanin, dzianin i dodatków, a także akcesoriów niezbędnych w warsztacie krawieckim. Jeśli szukasz dobrej jakości nici sklep Pinsola proponuje duży wybór. Oferujemy produkty sprawdzonych, godnych zaufania producentów w różnych rodzajach, grubościach i kolorach, a także o różnorodnym przeznaczeniu. Oprócz nici do haftu czy nici do szydełkowania ważne miejsce w naszym dziale pasmanteryjnym zajmują nici do szycia na maszynie. Proponujemy znakomitej jakości nici TALIA 120 – przeznaczone do szycia lekkiej odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, bielizny, wyrobów dziewiarskich, tekstyliów domowych oraz do pikowania tkanin. Każdy pasjonat szycia docenia nici szwalnicze, które się nie zrywają, mają gładką jednolitą mocną strukturę, zapewniają komfort pracy i szeroki wybór kolorów. W sklepie Pinsola znajdziesz nici maszynowe w ogromnym wyborze barw, co pozwala dobrać idealny kolor do konkretnej tkaniny. Gwarantujemy, że nasze nici szwalnicze są najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Nici do haftu dla amatorów szycia.

W zależności od tego jakich szukasz nici sklep Pinsola służy szeroką ofertą od nici do szycia maszynowego, przez nici do szycia skóry po nici do haftu. Te ostatnie muszą być wytrzymałe, trwałe, o gęstej zwartej strukturze i w pięknych kolorach. Zapewniamy, że nasze nici do haftu są znakomitym produktem dla osób kreatywnych, które zaczynają przygodę z szyciem i haftowaniem dekoracji, tekstyliów, zabawek czy innych wyrobów handmade.

Nici do szydełkowania dla kreatywnych.

W ostatnim czasie do łask wraca tradycyjne rzemiosło i wyroby w klimacie retro, zgodne z trendem wnętrzarskim shabbychic i modnym stylem rustykalnym oraz country. Jeśli posiadasz zdolności manualne i pragniesz własnoręcznie wykonać efektowny obrus, bieżnik, poszewki lub drobne ozdoby to proponujemy nici do szydełkowania serwetek, za pomocą których zrealizujesz twórcze marzenia.

Wysokiej jakości nici proponuje sklep Pinsola.

Zapraszamy do sklepu Pinsola w celu zaopatrzenia się w niezbędne w pracy akcesoria takie jak nici różnego typu i w ogromnym wyborze kolorów. Gwarantujemy najwyższą jakość i świetne ceny, dlatego mamy nadzieję, że zakupy u nas sprawią Ci wiele radości, zadowolenia i przełożą się na komfort w krawieckich wyzwaniach.