Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Postaw na oryginalność - wybierz dzianiny 3d.

Poszukując idealnej dzianiny na bluzkę, czy sukienkę zazwyczaj kryterium decydującym jest dobór materiału o delikatnym dotyku i splocie, który nie podrażni skóry nawet w upalny dzień. Każdy z nas reaguje bowiem inaczej na dany materiał. W dalszym etapie zwracamy uwagę na inne walory, takie jak higroskopijność, przewiewność czy wreszcie kolorystykę i deseń. Kupując materiał na metry warto zwrócić uwagę na wyjątkowe dzianiny 3D. Ich bogata, warstwowa oryginalna faktura sprawia, że nawet prosta forma z nich uszyta będzie przyciągać wzrok i intrygować. Współczesne zaawansowane technologie produkcji pozwalają uzyskać niesamowitą trójwymiarową strukturę, z zachowaniem elastyczności, miękkości i innych praktycznych zalet. Dzianina przestrzenna to świetny wybór zgodny z nowoczesnymi trendami modowymi.

Dzianina 3d – bogactwo wzorów.

Dzianina 3D przede wszystkim kojarzona jest z energetyczną i cienką tkaniną z bawełny, która została stworzona z myślą o wymagających klientach, poszukujących w materiale tym nie tylko lekkości i delikatności, ale i nietuzinkowego efektu wizualnego. Zaletą tej wyjątkowej tkaniny jest możliwość dokonania wyboru wśród bogatych kolorystycznie rozwiązań, różnych kontrastowych, przestrzennych zestawień. Cienka i delikatna dzianina 3D będzie nieocenionym materiałem na topy, bluzki i sukienki, czyli wszystkie elementy garderoby, które podkreślają walory kobiecego piękna. Z dzianiną o efektownych wzorach znacznie szybciej stworzysz niebanalny projekt.

Efekt 3D jest bardzo popularnym hasłem, wykorzystywanym niemalże w każdej dziedzinie życia. Oferujemy dzianiny 3D, które skutecznie będą działać na pobudzenie wszystkich zmysłów i dadzą niesamowity wizualny efekt. Drobne, delikatne zdobienia, marszczenia, wielowarstwowe sploty w kontrastowych odcieniach sprawdzą się w każdych warunkach. Nie musisz stawiać na wykonanie ubrania w całości z tkaniny o właściwościach 3D. Możesz pójść w stronę kreatywnych rozwiązań i wykorzystać jej potencjał jako element dekoracyjnyczy wstawka będąca ozdobą dla danej kreacji. Dzianina przestrzenna to także doskonały materiał do projektowania efektownych kostiumów tanecznych.

Zalety dzianin 3d.

Właściwości dzianiny 3D nie odbiegają od standardowych rozwiązań. Jest elastyczna, delikatna i subtelna, miła w dotyku,  dlatego świetnie sprawdza się jako baza codziennej stylizacji kobiecej. Odważne kolory i oryginalne wzory okażą się najlepszym dodatkiem wieczorowych sukien i strojów tanecznych. Dodatkowym atutem są odporność na standardowe uszkodzenia mechaniczne oraz właściwe dopasowanie się do sylwetki, co jest szczególnie istotne podczas ruchu.