Polar - materiał dostępny w sklepie Pinsola.

Materiał polarowy jest to nowoczesna dzianina o sztucznym składzie, elastyczna, ciepła, lekka, o charakterystycznym meszku na powierzchni i wysokiej hydrofobowości. Dzianina polarowa ze względu na specyficzne właściwości nadaje się znakomicie na odzież sportową, lekkie okrycia wierzchnie, czapki, szaliki, rękawiczki i kocyki dla dzieci. Sklep internetowy Pinsola oferuje materiał polar na metry w wielu wzorach i kolorach, w bardzo atrakcyjnej cenie. Możesz wybrać produkt w jednolitym kolorze lub np.w typowo dziecięce motywy idealne w przypadku akcesoriów dla maluchów.

Polar na metry dla klientów indywidualnych.

Materiał polarowy jest bardzo przyjemny i komfortowy w użytkowaniu, zapewnia ciepło i dobrze izoluje, z drugiej strony pozwala na odparowywanie potu, dlatego mimo sztucznego składu jest wygodny w użytkowaniu i nadaje się na odzież do różnych aktywności fizycznych, szczególnie na zewnątrz, w zmiennych warunkach atmosferycznych. Proponujemy wysokiej jakości materiał polar na metry, z którego uszyjesz wspaniałe projekty na sezon jesienno-zimowy, za nieduże pieniądze. Niezależnie od tego czy planujesz uszycie ubrania do treningów, stylizacji casualowej na jesienne chłody, czy tekstyliów dziecięcych - dzianina polarowa sprawdzi się idealnie.

Dzianina polarowa i jej zalety.

Polar ma stosunkowo świeżą historię, został wynaleziony w 1979r. i od razu zyskał zaufanie pasjonatów i hobbystów różnych dyscyplin sportowych, szczególnie ze względu na swoje niezwykłe właściwości termiczne oraz oddychalność. Jeśli planujesz własnoręczne uszycie odzieży sportowej, lekkiego okrycia wierzchniego, ciepłego dresu, szlafroka lub bluzy to materiał polar na metry będzie najlepszym wyborem.