Partnerzy

Profesjonalna szwalnia JOAN to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Łodzi. Specjalizuje się w produkcji odzieży na podstawie dostarczonych projektów bądź szkiców. W katalogu usług można znależć również między innymi wykonywanie nadruków, wszywanie metek czy precyzyjne krojenie materiałów. Dysponuje własną wzorcownią, która także mieści się w Łodzi.

Logo firmy Sewing Contractor

JSCP (wcześniej Sewing Contractor) to firma zajmującą się szyciem na zlecenie. W jej portfolio znajdziecie Państwo marki uchodzące za produkty premium. Charakteryzuje się ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku usług szwalniczych. JSCP wyróżnia się profesjonalną obsługą, kompleksowością oferty - od projektu do gotowego produktu wraz możliwością transportu do klienta - elastycznością, terminowością i szybkością realizacji zleceń, bez względu na fakt czy zlecenia są duże czy małe.

Logo firmy Prosepto

Prosepto to polski dystrybutor sprawdzonych, certyfikowanych środków ochrony osobistej. W ofercie sklepu internetowego znaleźć można wysokiej jakości maseczki w szerokim wyborze, a także odzież ochronną, środki do dezynfekcji, komponenty i materiały, takie jak włókniny o różnych parametrach, membrany czy filtry meltblown.

Logo firmy Fibeco

Fibeco to polski producent wysokogatunkowych włóknin meltblown i wiarygodny dostawca materiału na maski oraz odzież ochronną na potrzeby placówek medycznych, firm, instytucji i do prywatnego użytku. Firma stawia na innowacyjne technologie i rozwój przy jednoczesnym stałym monitorowaniu parametrów i jakości.

'Sklep z piżamami damskimi - Sleepart

Sleep Art to polski producent ekskluzywnej bielizny nocnej oraz odzieży domowej w wyjątkowe wzory inspirowane malarstwem mistrzów. Młoda łódzka marka czerpie z najlepszych tradycji, z nowatorskim podejściem do projektowania i szacunkiem dla krawieckiego rzemiosła. Tworzone lokalnie piżamy, szlafroki, koszule nocne i casualowe komplety zachwycają zjawiskowymi nadrukami zaczerpniętymi ze słynnych obrazów, starannym wykończeniem i zmysłowo jedwabistymi materiałami.

ZPPM Lewiatan - Jesteśmy członkiem związku

Jesteśmy członkiem ZPPM Lewiatan. Jest to związek, który zrzesza przedstawicieli branży odzieżowo-tekstylnej i jest członkiem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan – organizacji reprezentującej interesy sektora prywatnego. Uprawnienia wynikające ze statusu organizacji pozwalają na aktywny udział przedstawicieli Związku w pracach nad nowelizacją przepisów prawnych, związanych integralnie z funkcjonowaniem przedsiębiorstw będących członkami ZPPM Lewiatan.