Tkaniny na markizy i zadaszenia, aby spędzać czas w ogrodzie bez względu na pogodę

Nasza wytrzymała na czynniki mechaniczne i chemiczne, odporna na wilgoć, deszcz i zabrudzenia kodura pvc jest świetną propozycją dla osób, które planują samodzielnie uszyć markizę, zasłony lub zadaszenia ogrodowe. Nowoczesne poliestrowe tkaniny na markizy,  z odpowiednią apreturą, są sztywne, wodoodporne, łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto kryjące, więc nie przepuszczają światła i w formie wszelkiego rodzaju zadaszeń sprawdzą się idealnie. Do tego kodurę kupisz w niskiej cenie, więc realizacja własnego projektu się opłaci. Kodura nadaje się na zadaszenia ogrodowe i markizy, żagle oraz osłony.

Tkaniny na markizy i zadaszenia – idealne do szycia pod wymiar

Teraz możesz własnoręcznie stworzyć markizę pod wymiar, w dopasowanym do otoczenia i gustu kolorze, aby wypoczynek był w pełni komfortowy. Zadaszenia ogrodowe wolnostojące dają w upalne dni wytchnienie w zbawiennym cieniu, a przy tym chronią rośliny przed zbyt intensywnym promieniowaniem słonecznym oraz wysoką temperaturą. Ma to szczególne znaczenie, jeśli nasza strefa wypoczynku narażona jest na dużą ekspozycję na słońce w godzinach 11-14.

Trwałe i niedrogie tkaniny na markizy zewnętrzne przydadzą się, kiedy posiadasz balkon bez zadaszenia i chcesz mieć możliwość odpoczywania w cieniu. Warto samemu zaplanować i wykonać idealnie dobrane do naszej przestrzeni zabezpieczenia przed słońcem, a szeroki wybór tkanin na zadaszenia zachęca do tworzenia. Taki zrealizowany własnoręcznie projekt to też spora oszczędność w porównaniu z zamówieniem markizy na wymiar w firmie usługowej.