Maszyna do szycia - najlepsza przyjaciółka krawcowej

Najważniejszym sprzymierzeńcem w krawieckich przygodach jest dobrej jakości, sprawna, niezawodna i łatwa w obsłudze maszyna do szycia. W Pinsoli znajdziesz najlepszy sprzęt renomowanej japońskiej firmy Juki, czołowego producenta przemysłowych i domowych maszyn do szycia na świecie. Juki to nowoczesne technologie, niezawodne mechanizmy, jakość w rozsądnej cenie, dlatego tak wielu pasjonatów szycia wybiera sprzęt krawiecki właśnie tej marki.

W ofercie posiadamy zróżnicowane pod względem funkcji, klasy oraz ceny modele maszyn, które odznaczają się cichym trybem pracy, niezawodnością i solidnym wykonaniem. Dobra maszyna do szycia to podstawa w każdym domowym warsztacie krawieckim, jak i w profesjonalnej pracowni, dlatego Juki czerpie wiele rozwiązań z maszyn przemysłowych i przenosi je na grunt sprzętu dla hobbystów.

Szeroka oferta maszyn do szycia dla każdego

Oferujemy domowe, wieloczynnościowe maszyny do szycia, jak i maszyny specjalistyczne dedykowane np. do pikowania. Dostępne w naszym sklepie internetowym maszyny posiadają od 22 do ponad 200 rodzajów ściegu, mają wiele przydatnych funkcji takich jak obszywanie dziurek, wyszywanie liter alfabetu czy wbudowana pamięć. Nowoczesny design i piękne wykonanie z dbałością o każdy detal to niewątpliwe zalety i niemal znak rozpoznawczy marki Juki.

W ofercie posiadamy również wysokiej klasy overlocki do obrzucania krawędzi materiałów, o innowacyjnych funkcjach, ciche i niesłychanie ułatwiające pracę, oszczędzające czas i nerwy. Każdy kto podczas realizacji swoich projektów zetknął się z trudnościami na etapie estetycznego wykończenia elementów odzieży lub tekstyliów z pewnością doceni komfort korzystania z profesjonalnego overlocka. Szczególnie jeśli sprzedajesz swoje dzieła, warto zadbać o solidne wykończenie, aby Twoje produkty służyły długo, były trwałe i dopieszczone.

Dodatkowo do każdej zakupionej w naszym sklepie maszyny do szycia dodajemy w prezencie voucher na kolejne zakupy oraz kod na dowolnie wybrany wykrój z naszej oferty.