Unikalne naprasowanki na ubrania

Sklep internetowy Pinsola oferuje nie tylko szeroki wybór tkanin i dzianin, lecz również dodatków i akcesoriów pasmanteryjnych takich jak aplikacje i naprasowanki na ubrania. Te nowoczesne produkty są niezwykle modne, ponieważ pozwalają na personalizację odzieży czy dodatków, mogą też służyć do zamaskowania wad materiału lub naprawy ubrania.

Wygodny, prosty montaż za pomocą żelazka umożliwia szybką odmianę i metamorfozę koszuli, szortów czy kurtki. Można zastosować naprasowanki na ubrania również w formie naszywek i przymocować je tradycyjną metodą za pomocą igły i nici.

Szeroka oferta naprasowanek tylko od Pinsola

Nasze oryginalne naprasowanki na ubrania są efektowne, ciekawe, kolorowe, w różnym stylu od militarnego, przez motywy typowo dziecięce, boho, aż po cekinowe kobiece aplikacje dla prawdziwej elegantki. Dzięki takim niedrogim dodatkom można w szybki i prosty sposób odmienić stare ubranie albo podkreślić jego indywidualny charakter. Po dekoracyjne aplikacje chętnie sięgają pasjonaci szycia, szukający sposobu na oryginalne wykończenie swoich projektów.

Oferujemy naprasowanki na ubrania różnej wielkości, o kształtach przedstawiających zwierzęta, emblematy, charakterystyczne modowe elementy w rockowym, młodzieżowym klimacie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, aby ozdobić choćby zwykły T-shirt czy bawełnianą torbę.

Jako sklep internetowy dbamy o bogatą ofertę, która inspiruje do tworzenia i daje nieskończone możliwości kreacji. Zapraszamy do odkrycia termoaplikacji w atrakcyjnych formach i przystępnej cenie.