Łaty termoprzylepne na ubrania.

W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do obfitości towarów w sklepach, zmieniających się trendów, przesytu dób materialnych i wszechobecnego konsumpcjonizmu. Jednak w odpowiedzi na otaczającą rzeczywistość zrodziły się trendyslow life i eko, a także moda na recycling,  które opierają się na szacunku dla natury i przedmiotów codziennego użytku. Jeśli więc masz odzież, którą bardzo lubisz, do której jesteś przywiązany, a która z czasem ulega zniszczeniu lub naturalnemu zużyciu – z powodzeniem możesz wykorzystać łaty termoprzylepne do jej naprawy. Oferujemy gotowe łatki na ubrania, wygodne i szybkie do zastosowania, w szerokiej gamie kolorów. Szczególnie przydają się łaty na spodnie, które często przecierają się na kolanach, zarówno chodzi tu o łaty na spodnie jeansowe, jak i łaty na spodnie dresowe. Wszyscy rodzice przedszkolaków znają problem przetartych nogawek od chodzenia na kolanach, dlatego docenią łaty na spodnie dla dzieci, za pomocą których można nie tylko naprawić powstałe dziury, ale też wzmocnić materiał. Łaty termoprzylepne są wygodne, praktyczne, bardzo tanie i pozwalają przedłużyć żywotność ulubionej odzieży.

Łaty na spodnie z prostym montażem.

Wygodne, szybkie w montażu łatki na spodnie uratują niejedną parę ulubionych jeansów albo codzienną odzież roboczą. Oferujemy łaty na spodnie do zaprasowania żelazkiem, w szerokim wyborze kolorów, dlatego można dopasować produkt idealny do naprawy konkretnego egzemplarza. Łaty na spodnie są niezwykle praktyczne i sprawiają, że naprawione ubranie będzie jeszcze długo służyć. W dzisiejszych trendach łaty na ubrania zyskały podobnie jak naszywki, emblematy i naprasowanki nowy wymiar modowy, wyglądają nonszalancko, nowocześnie i stylowo.

Szybki sposób na dziurę - łatki na spodnie.

W sklepie internetowym Pinsola znajdziesz łaty na ubrania w szerokim wyborze kolorów, o uniwersalnej wielkości do ewentualnego docięcia według potrzeb. Możesz wykorzystać łatki na spodnie do naprawy ulubionych jeansów lub zastosować łatki na ubrania w celach dekoracyjnych i dla wzmocnienia materiału na kolanach czy łokciach. To MustHave jeśli chodzi o sytuacje kryzysowe kiedy załamujesz ręce nad zniszczonym ukochanym ubraniem, które ma wartość sentymentalną lub było kosztowne. Ponadto takie rozwiązanie ma wymiar ekologiczny – ogranicza konieczność zakupu nowych towarów i wydłuża żywotność odzieży, toreb czy tekstyliów domowych.