Żakard - materiał o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.

Materiał żakardowy to tkanina o bogatej tradycji, o specyficznej zróżnicowanej fakturze i bardzo rozbudowanych wielkoformatowych wzorach jedno- lub wielobarwnych. Często wzory żakardowe są niezwykle drobne, o wysokim stopniu odzwierciedlenia szczegółów, skomplikowane, kwiatowe lub graficzne, a ich bogata tłoczona faktura ma niepodważalny walor estetyczny. Żakard ma bardzo silne korzenie w historii, był wykorzystywany jako tkanina dekoracyjna i obiciowa, rzadziej odzieżowa, często ilustrowała sceny rodzajowe z danej epoki, tworzono w technice żakardu portrety, obrazy, pejzaże. Dzisiaj nowoczesne dzianiny żakardowe to świetnej jakości, praktyczne i trwałe produkty do szycia odzieży i akcesoriów dekoracyjnych.

Modne dzianiny żakardowe w przystępnej cenie.

Dzianina żakardowa, którą oferuje sklep internetowy Pinsola jest to materiał najwyższej jakości, miękki, miły w dotyku, lekko elastyczny, o dość dużej gramaturze i w szerokim wyborze wzorów oraz kolorów. Nasz żakard to nowoczesny produkt zapewniający wygodę podczas krojenia i szycia, a także komfort użytkowania. Proponujemy różne dzianiny żakardowe, o rozmaitej grubości, fakturze, składzie naturalnym lub sztucznym, w wielu ciekawych wzorach i pięknych kolorach, ale zawsze w najlepszej atrakcyjnej cenie.

Dzianina żakardowa o dużym zastosowaniu.

Z powodzeniem można wykorzystać materiał żakardowy do szycia żakietów, lekkich płaszczy, spodni o klasycznym kroju cygaretek czy trapezowych sukienek, w których prosta forma jest bazą do prezentacji pięknego intrygującego wzoru i faktury. Niezwykłe desenie oraz ciekawe faktury mogą być również świetną bazą dla tekstyliów domowych i akcesoriów dekoracyjnych takich jak poduszki, zasłony czy narzuty. Dzianina żakardowa jest bardzo praktyczna, trwała, przyjemna w dotyku i bardzo atrakcyjna wizualnie. Proponujemy żakard w wielu pięknych niebanalnych wzorach, od tradycyjnych romantycznych kwiatów po nowoczesne motywy graficzne w wersji black&white.