Szeroka oferta tkanin na obrusy w sklepie Pinsola.pl

Oferujemy różne rodzaje tkanin na obrusy ogrodowe, które sprawdzą się na zewnątrz, podczas letniego wypoczynku w ogrodzie i wspólnych chwil przy stole. Ładna, estetyczna oprawa stolika na balkonie, tarasie czy w altanie podkreśli miłą, przytulną atmosferę, a ponadto ochroni blat.

Najpopularniejsze rodzaje tkanin obrusowych

Poliestrowe tkaniny ze specjalną apreturą to alternatywa dla nieco kiczowatej ceraty, a uszyty z nich obrus ogrodowy na wymiar będzie ozdobą i praktycznym dodatkiem. Mimo syntetycznego składu, dzięki zastosowaniu płóciennego splotu, materiały na kolorowe obrusy do ogrodu wyglądają szlachetnie i elegancko. Są w dodatku tanie, łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe i dostępne w wielu kolorach oraz wzorach, od ponadczasowej kraty, przez uniwersalne szarości, pastele i żywe barwy, aż po złote odcienie o wyglądzie satyny. Obrus ogrodowy PVC będzie niezwykle praktyczny, ale też sprawi, że stół będzie się prezentować elegancko. Ciekawą opcją jest gumowany obrus ogrodowy antypoślizgowy, który świetnie przylega do podłoża, nawet podczas wietrznej pogody.

Pod zadaszenia możesz wybrać przyjemne w dotyku tkaniny bawełniane, czyli kwintesencję tradycji oraz sielskiego nastroju. Natomiast poliestrowe wodoodporne materiały z laminatem nadadzą się na obrus ogrodowy plamoodporny na stół pod gołym niebem.