Taśmy nośne o wszechstronnym zastosowaniu

Oferujemy praktyczne taśmy nośne wykonane z syntetycznych włókien, przydatne przy wykańczaniu odzieży oraz wyrobów kaletniczych. Nasze taśmy są trwałe, mocne, lekko sztywne, dostępne w szerokiej gamie odcieni oraz w różnych szerokościach. Dzięki możliwości zakupu już od 0,5 mb masz możliwość zamówienia dokładnie takiej ilości, jakiej potrzebujesz do realizacji projektu.

Taśmy nośne są bardzo tanie, a potrafią zupełnie odmienić funkcjonalność odzieży czy akcesoriów. Często stosuje się je do wykończenia odzieży roboczej, militarnej i kurtek. To także nieoceniony produkt dla branży kaletniczej, przy produkcji plecaków, toreb, nerek, kosmetyczek, organizerów i etui. W przemyśle odzieżowym taśm nośnych używa się jako lamówek, podszyć i pasków.

Duży wybór taśm nośnych w niskiej cenie

Taśmy wykorzystasz przy tworzeniu smyczy i szelek dla zwierząt, a także przy szyciu nosidełek czy bujaków dla niemowląt. Mogą też stanowić estetyczne mocowania ozdób na ściany pokoju dziecięcego. Przydadzą się również jako baza uchwytu na bidon.

Taśma znajduje zastosowanie również w przypadku akcesoriów sportowych, militarnych i turystycznych. Używa się jej także w branży meblarskiej i tapicerskiej. Wykorzystasz ją do wykonania zapięć na klamry, uchwytów, szelek, pasków. To wspaniała baza na praktyczny organizer na narzędzia, który doceni każdy majsterkowicz.

Posiadamy w ofercie mnóstwo kolorów taśm nośnych, dlatego do każdego projektu dobierzesz odpowiedni odcień. Niska cena to dodatkowa zaleta.