O nas

Szanowni Klienci!

Z radością i dumą zapraszamy Was do naszego sklepu, który jest prawdziwą skarbnicą dla każdego poszukiwacza cennych i odkrywczych rozwiązań w dziedzinie tekstyliów. Swoje doświadczenie budujemy od ponad 35 lat! W 1982 roku powstała nasza firma-matka, która nadal z sukcesem tworzy odzież dla wielu renomowanych marek. Dziś o tkaninach wiemy wszystko. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tą wiedzą, bezpośrednio w Wasze ręce kierując starannie wybrane, najwyższej jakości, piękne materiały, z których będziecie mogli uszyć własne, niepowtarzalne stroje. Takie, jakie podpowie Wam wyobraźnia.

…a jeśli marzy Wam się jedyna na świecie koszula czy sukienka, – możecie zaufać fantazji i doświadczeniu naszych fachowców! Skorzystać z naszych pomysłów na Pinterest lub Facebook.

Dzięki swoim rozległym kontaktom w branży tekstylnej możemy na Wasze zlecenie znaleźć dowolną tkaninę, w ilościach hurtowych.

A jeżeli zdarzy nam się współpracować przy realizacji waszych zleceń na szycie, nasz wszechstronny, doświadczony zespół i bogaty park maszynowy zdoła sprostać każdemu zleceniu.

Zapraszamy do barwnego świata naszych tkanin i niebanalnych pomysłów na ich wykorzystanie!