Sztuczne futro ze średnim włosem

Polecamy nasze luksusowe sztuczne futro ze średnim włosem, o znakomitych parametrach i właściwościach. Oferujemy tylko najwyższej jakości materiały od sprawdzonych producentów, dlatego kupując w sklepie Pinsola nie tylko masz komfort swobody wyboru spośród wielu propozycji, ale też pewność, że sięgasz po starannie wyselekcjonowane produkty. Dbamy o urozmaiconą ofertę, aby inspirować do tworzenia i w pełni trafiać w oczekiwania Klientów.

Nasze dzianiny futerkowe zachwycą każdą wielbicielkę luksusu. To piękne materiały o wszechstronnym zastosowaniu, do kreatywnych projektów nie tylko na sezon jesienno-zimowy. Z futerka ze średnim włosem stworzysz efektowną kamizelkę, płaszcz, kurtkę, ale też dekoracje do wnętrz: poduszki, maty, narzuty. Dzianiny futerkowe nadają się idealnie również na wstawki w odzieży, obszycia kołnierzy i mankietów, pompony do breloków, toreb czy butów oraz stroje karnawałowe lub reklamowe.

Nasze sztuczne futerko na metry dostępne jest w modnych kolorach i zestawieniach odcieni doskonale imitujących naturalne odpowiedniki. Nowoczesne sztuczne futro prezentuje się luksusowo i z klasą, do tego stopnia, że nawet znawcy mają problem, aby na pierwszy rzut oka stwierdzić czy to wersja naturalna, czy świetnej jakości dzianina z włosem. Dodatkową zaletą jest na pewno niska waga, sztuczne futerka są lekkie i komfortowe w użytkowaniu, nie linieją, są puszyste, ciepłe i nie tracą swoich właściwości z czasem.