Sznurek bawełniany do kreatywnych projektów

Oferujemy miękkie, plastyczne sznurki bawełniane z niewielką domieszką poliestru, doskonałe do kreatywnych projektów odzieżowych i wnętrzarskich. Nasze sznurki są dostępne w ogromnym wyborze kolorów od delikatnych pasteli po wyraziste barwy, dlatego można dobrać idealny produkt do własnych potrzeb.

Sznurek stosuje się do wykonania troczków i pasków tunelowych w bluzach, sukienkach, kurtkach i spodniach dresowych, ale można z niego wyczarować mnóstwo ozdób takich jak plecione kwietniki, kosze, torby, dywaniki. Stosuje się go także do oklejania puf i robienia podkładek na stół. Sznurek jest też nieoceniony przy tworzeniu biżuterii oraz zabawek.

Sznurkowe projekty na czasie

Kolorowe sznurki wykorzystasz nie tylko do wykończenia odzieży, toreb i plecaków. Przydadzą się przy szyciu pokrowców, mat sensorycznych czy worków na buty. Sznurek będzie niezastąpionym elementem własnoręcznie wykonanych zabawek dla psów i kotów. Do łask wróciły plecione wiszące kwietniki. Łatwo zrobisz taki dekoracyjny uchwyt na donicę przeplatając i wiążąc sznurek w kilku miejscach. W internecie znajdziesz mnóstwo tutoriali jak prosto stworzyć taką oryginalną ozdobę.

Oferujemy sznurki świetnej jakości, trwałe i wytrzymałe. Nie przecierają się, nie kurczą w praniu i nie blakną z czasem, dlatego wszystko do czego ich użyjesz będzie cieszyć przez lata. Tylko od Twojej kreatywności zależy co wspaniałego stworzysz.