Mulina do prac twórczych i kreatywnego wykorzystania

Mulina to skręcona nić używana do haftowania i szydełkowania oraz wszelakich prac z zakresu handmade – decoupage’u, scrapbookingu, wyrobu biżuterii artystycznej, plecenia bransoletek i wykończenia gotowych dekoracji. Można z niej wykonać pompony, chwosty, efektowne zakładki do książek, plecionki na poduszkach czy modne łapacze snów.

W sklepie Pinsola mulina występuje w wielu pięknych kolorach, każdy motek jest odpowiednio złożony w charakterystyczny sposób i zabezpieczony papierową obrączką, tak aby bez problemu wyciągać nitki bez ryzyka splątania. Szeroka gama odcieni inspiruje do tworzenia!

Szczególnie godna polecenia jest mulina cieniowana, która ma wiele barw przechodzących jedna w drugą. Niska cena i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że mulina jest  bardzo cenionym produktem przez wszystkich pasjonatów szycia i tworzenia. To także niezbędnik przedszkolaka i pierwszoklasisty, bo muliny często używa się podczas zajęć plastycznych i kreatywnych zajęć dla dzieci.

Kordonki idealne do robótek ręcznych

Sklep internetowy Pinsola oferuje muliny i kordonki w szerokiej gamie kolorów i grubości. Jest to bardzo uniwersalny produkt o szerokim zastosowaniu, przede wszystkim do szydełkowania, wyrobu oryginalnej odzieży takiej jak sukienki, tuniki, ozdobne kołnierzyki, a także przedmiotów dekoracyjnych – obrusów, bieżników, serwet, ozdobnych poszewek na poduszki, zawieszek, zabawek oraz zasłonek.

Kordonki są niedrogie i bardzo wszechstronne, stąd ich popularność. Proponujemy kordonki o naturalnym składzie 100% bawełny, o szlachetnym wyglądzie i niezwykłej miękkości. Nasze kordonki wysokiej jakości z powodzeniem można wykorzystać do haftu płaskiego i tworzenia oryginalnych miniatur czy obrazów.