Tetra materiał niezwykle praktyczny.

Tkanina tetra to bardzo popularny, praktyczny i znany od dziesięcioleci produkt o bardzo praktycznych właściwościach takich jak miękkość, przewiewność, przepuszczalność powietrza, naturalny skład i chłonność wody. Materiał tetra jest wykonany w całości z przędzy bawełnianej, co przekłada się bezpośrednio na specyficzne cechy cenione przez użytkowników. Ma charakterystyczny luźny splot. W sklepie Pinsola występuje tetra na metry dobrej jakości, w klasycznej białej wersji.

Tylko u nas tetra na metry w niskiej cenie.

Nasza tetra bawełniana dostępna jest w symbolicznej cenie, dlatego  można bez obaw zakupić większą ilość. Tetra materiał to znakomity produkt dla dzieci, jako pieluszki wielokrotnego użytku, podkład do wózeczka czy na przewijak, ściereczki używane podczas karmienia, a także w formie moskitiery szczególnie latem. Tetra na metry pozwala dowolnie decydować o wielkości elementów potrzebnych w życiu codziennym.

Tetra to tkanina niezbędna w codziennym życiu.

Tetra materiał znany i ceniony od dziesięcioleci w gospodarstwie domowym, warsztatach, szpitalach, żłobkach, jest powszechnie dostępny i niezwykle praktyczny, a przy tym tani. Można go z powodzeniem używać do czyszczenia zarówno sprzętów i mebli w domu, jak też do polerowania samochodu, mycia części mechanicznych pojazdów i urządzeń. Ze względu na miękkość produkt nie powoduje powstawania rys, znakomicie chłonie wilgoć i wodę, a także rozprowadza inne substancje takie jak środki czystości, emulsje pielęgnacyjne i smary. Ze względu na wyjątkową chłonność w  szybki i skuteczny sposób można też za pomocą tetry ścierać plamy i usuwać rozlane płyny. Tetra materiał to również niezastąpiony pomocnik w wycieraniu kurzu i myciu okien. Polecamy wszechstronną, uniwersalną tetrę niezbędną w każdym domu.