Flizelina krawiecka – niezbędna w

Dobry sklep z tkaninami oferuje nie tylko bogaty wybór różnych gatunków materiałów o pięknych kolorach i ciekawych wzorach, lecz również szeroką gamę akcesoriów pasmanteryjnych i wykończeniowych. Tylko takie kompleksowe zaopatrzenie pozwala na komfortowe zakupy i wyposażenie warsztatu krawieckiego każdego hobbysty szycia.

Jednym z przydatnych produktów jest flizelina krawiecka, czyli włóknina stosowana do usztywniania i modelowania tkanin. Jest to bardzo ważny element przy szyciu bluzek, sukienek, żakietów, marynarek czy płaszczy, ponieważ zapobiega gnieceniu delikatnych tkanin, usztywnia je i stabilizuje, pomaga zachować odpowiednią formę.

Flizelina przydaje się również przy tworzeniu kosmetyczek, torebek, nerek i pokrowców, jako usztywnienie, które gwarantuje odpowiednią ostateczną formę i wygodę użytkowania.

Zarówno flizelina krawiecka, jak i taśma flizelinowa czy flizelina tapicerska są bardzo wygodne w użyciu, trwałe i plastyczne, naprasowywane za pomocą zwykłego żelazka ze względu na pokrycie specjalną masą termoplastyczną. Nasze flizeliny są bezpieczne, niezawodne i dają ogromny komfort przy pracy zarówno na etapie krojenia elementów projektu, jak i jego finalnej realizacji.

Taśma flizelinowa na metry tylko od Pinsola

Flizeliny w naszym sklepie możesz kupić na metry, w ilości idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Dysponujemy bardzo szeroką gamą produktów ułatwiających pracę i gwarantujących estetyczne i trwałe wykończenie odzieży oraz tekstyliów, takich jak klejonki, sztywniki, wkłady odzieżowe i taśma flizelinowa o różnej szerokości. Ta ostatnia jest bardzo przydatna do zabezpieczania podkrojów pach i linii dekoltu, stabilizując szwy i zapewniając ładne profesjonalne wykończenie.

Taśmy, flizelina tapicerska oraz krawiecka są bardzo tanie i wygodne w użyciu, natomiast zdecydowanie podnoszą komfort pracy i poprawiają wygląd oraz formę uszytego projektu.