Taśmy odzieżowe o wszechstronnym zastosowaniu

Sklep internetowy z tkaninami Pinsola posiada w swojej ofercie duży wybór dodatków pasmanteryjnych, takich jak niezastąpione taśmy bawełniane i poliestrowe o wszechstronnym zastosowaniu.

Nasze taśmy odzieżowe dostępne są w różnych szerokościach i kolorach, odznaczają się wytrzymałością, trwałością i gęstym splotem w formie jodełki. Używa się ich do wzmacniania szwów, obszywania elementów zarówno w odzieży, jak i galanterii, a także w formie troczków i pasków w bluzach, kurtkach, plecakach.

W ofercie posiadamy popularne taśmy rypsowe w różnorodne wzory, taśmy bawełniane i antypoślizgowe. Tego typu produkty są bardzo tanie, a potrafią zupełnie odmienić funkcjonalność oraz wygląd projektu. Taśmy bawełniane stosuje się  do wzmacniania i wykańczania dołów spodni, spódnic, a także na sznurki do bluz, dresów, ubrań robotniczych itp. Sprawdzą się również jako wieszaczki do ściereczek i ręczników. W krawiectwie taśma bawełniana służy przede wszystkim do wzmacniania szwów.

Taśmy odzieżowe są używane nie tylko przy produkcji ubrań, ale też przy tworzeniu dekoracji do wnętrz, akcesoriów, organizerów i pokrowców na sprzęt. Dzięki możliwości zakupu od 0,5 mb zaopatrzysz się dokładnie w taką ilość taśmy, jakiej potrzebujesz.