Klimaty boho nie tracą na aktualności i od wielu sezonów królują zarówno w modzie, jak i branży home decor. Ciepłe, nawiązujące do natury kolory i wdzięczne wzory z motywami mandali, łapaczy snów czy charakterystycznych zygzaków, trafiają do wielu osób bez względu na wiek, sprawdzą się w przypadku dekoracji do wnętrz oraz odzieży na sezon wiosenno-letni i nie tylko.

Oferujemy materiały boho na obicia mebli, zasłony, poduszki, obrusy i ubrania dla całej rodziny. Możesz stworzyć zwiewną sukienkę w odcieniach oliwki i ozdobić ją taśmą z pomponami lub sznurkowymi troczkami zakończonymi chwostem. Odpowiednich dodatków szukaj w naszym bogato zaopatrzonym dziale pasmanterii.

Ze względu na popularność stylu boho w aranżacjach wnętrzarskich, wprowadziliśmy do oferty wygodną do szycia tkaninę bawełnianą dostępną w wielu printach, doskonałą na dekoracje do salonu czy sypialni. Jeśli kochasz naturę, lubisz otaczać się roślinami, wikliną, drewnem, jasnymi, naturalnymi barwami,  to styl boho jest stworzony dla Ciebie.

Jak sugeruje nazwa „boho”, pochodząca od słowa „bohema”, klimat wyraża wszystko co ceniła uboga francuska cyganeria, a w latach 60. młodzież hipisowska: wolność, swobodę, niezależność, nonkonformizm, ale i kontakt z naturą. Nie bój się łączyć elementów orientalnych, ludowych, etnicznych, miksuj różne faktury, aby osiągnąć efekt przytulności i czuć się wygodnie w swoim najbliższym otoczeniu. Z naszymi tkaninami i dodatkami stworzysz swoją oryginalną, pełną ciepła przestrzeń, w której poczujesz się magicznie.