Gdzie nas znajdziesz?

SKLEP INTERNETOWY I HURTOWNIA -  ŁÓDŹ

Pinsola.pl to sklep internetowy z tkaninami, takimi jak dresówka, bawełna, wiskoza, ortalion czy materiały wykorzystywane do wyrobu zasłon. Nasz magazyn i punkt obsługi zamówień online znajduje się w Łodzi na ul.Brukowej 10. Tutaj możesz odebrać swoje zakupy lub obejrzeć konkretny produkt ze strony, którym jesteś zainteresowany/zainteresowana. Ze względów organizacyjnych nie mamy możliwości zaprezentowania Klientom pełnej oferty w naszej siedzibie. Stacjonarnie przyjmujemy płatności wyłącznie w gotówce.

Pinsola to bogato zaopatrzona pasmanteria online, gdzie znajdziesz modne materiały w szerokiej gamie wzorów i kolorów, a także maszyny do szycia, wykroje oraz dodatki. Proponujemy również pojedyncze kupony tkanin i dzianin w wyjątkowo okazyjnych cenach. Dbamy o doskonałe zatowarowanie, aby każdy pasjonat szycia, projektant i krawiec mógł zaopatrzyć się w jednym miejscu we wszystkie potrzebne materiały do swoich wspaniałych projektów.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów w atrakcyjnych cenach oraz nowoczesne wzornictwo, zgodne z obecnymi trendami i oczekiwaniami Klientów. Jeśli interesuje Cię wybrany rodzaj tkaniny, ale chcesz obejrzeć konkretny odcień lub print, możesz odwiedzić nas w magazynie wysyłkowym, a zaprezentujemy produkt ułatwiającdecyzję. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszym sklepem, abyśmy mogli przygotować odpowiednie pozycje z oferty. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego jesteśmy otwarci i elastyczni, a Twoje zadowolenie z zakupów jest dla nas najważniejsze!

 

INFORMACJE:

ul. Brukowa 10, 91-341 Łódź

887 070 730

lodz@pinsola.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Pt.: 9.00 - 16.00

Sb - Nd.: nieczynne