Materiał panama w szerokiej gamie kolorystycznej.

Tkanina panama to gruby materiał o charakterystycznym podwójnym płóciennym splocie, zapewniającym odpowiednią gęstość i trwałość. Sklep internetowy Pinsola oferuje materiał panama w wielu pięknych kolorach, z których każdy wybierze swój ulubiony. Nasza tkanina panama to produkt świetnej jakości, o syntetycznym składzie, zwartej gęstej strukturze, średniej gramaturze i dużej odporności na czynniki mechaniczne. Przystępna cena sprawia, że warto zainwestować w ten trwały materiał o wszechstronnym zastosowaniu.

Tkanina panama - wytrzymały materiał o dużym zastosowaniu.

Ze względu na grubość i trwałość tkanina panama sprawdza się idealnie w formie pokryć mebli ogrodowych pod zadaszeniem, jako płótno na torby, hamaki, huśtawki, dekoracje, a nawet buty. Dużą zaletą jest przepuszczalność powietrza i przewiewność, przy jednoczesnej wytrzymałości. Jeśli chcesz samodzielnie wykonać trwałe i łatwe do czyszczenia tekstylia do ogrodu to materiał panama będzie znakomitym rozwiązaniem. Duży wybór kolorów i atrakcyjna cena gwarantują udane zakupy.

Tkanina zdobyła popularność przede wszystkim jako baza na zasłony do pomieszczeń, panele japońskie oraz na podszewkę do toreb i plecaków. Z materiału stworzysz też parawan plażowy albo obrus na stół do altany. Co ciekawe, panamę stosuje się na odzież liturgiczną. Używa się jej w meblarstwie czy obuwnictwie, ma więc naprawdę szerokie zastosowanie.