Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Tkaniny na ręczniki, czyli sama to sobie uszyję.

Nowoczesny sklep z tkaninami musi oferować szeroką gamę tkanin dekoracyjnych, a także specjalistycznych, przeznaczonych do wykonania projektów użytkowych o specyficznym przeznaczeniu. Taki wyjątkowy produkt to choćby materiał na ręczniki. Współczesny design ceni rzeczy oryginalne, wyjątkowe, a przede wszystkim piękne, dlatego warto pokusić się o własnoręczne uszycie ręczników dla domowników. Pozornie banalny przedmiot codziennego użytku, a jednak pełni funkcję ozdobną w łazience, podkreśla styl pomieszczenia i cieszy oko. Zamiast kupować gotowe ręczniki w sklepach i sieciach handlowych, gdzie ceny są niejednokrotnie wysokie, a jakość produktów wątpliwa, można samemu wybrać i zakupić odpowiedni materiał na ręczniki i w prosty sposób wykonać spersonalizowane projekty dla rodziny czy przyjaciół. Taki oryginalny ręcznik z doszytą dekoracyjną szlufką do wieszania, wykonaną ze wstążki lub taśmy koronkowej albo wyhaftowanym imieniem będzie też niebanalnym i praktycznym prezentem. Tkaniny na ręczniki są znakomitą inspiracją do tworzenia rzeczy wyjątkowych, które będą nam służyły każdego dnia.

Materiał na ręczniki - frotte czy mikrofibra?

Takie produkty jak mikrofibra na ręczniki czy materiał frotte na ręczniki znakomicie sprawdzą się w łazience, na plaży czy na basenie, a to ze względu na znakomitą chłonność, dużą wytrzymałość, szybkie schnięcie oraz miękkość i delikatność dla skóry. Od indywidualnych oczekiwań i preferencji zależy, czy wolimy gładką, cieńszą mikrofibrę, czy mięsistą, grubą tkaninę frotte z charakterystycznymi pętelkami. Warto zwrócić tu uwagę nie tylko na kolor czy wzór, ale właśnie na fakturę, strukturę i grubość tkaniny na ręczniki.

Tkaniny ręcznikowe nie tylko do łazienki.

Tkanina na ręczniki może posłużyć do uszycia pięknych i efektownych ręczników do łazienki, lecz także ściereczek, szlafroków, ponczo dla dzieci, turbanów na mokre włosy i dużych ręczników kąpielowych. Bogate wzornictwo i ciekawe modne motywy w różnej kolorystyce zaspokoją potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Fantastyczna jest możliwość dobrania tkaniny na parawan plażowy czy materiału na leżaki w tym samym deseniu. W ten sposób można własnoręcznie stworzyć oryginalny i jedyny w swoim rodzaju autorski zestaw na plażę, z którego będzie korzystać cała rodzina. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz takie produkty jak tkanina na ręczniki czy tkaniny parawanowe.