Wysokiej jakości tkanina strukturalna

W sklepie Pinsola znajdziesz efektowne i ciekawe tkaniny strukturalne o poliestrowym składzie i znakomitej jakości. Oferujemy duży wybór kolorów od delikatnych pasteli po nasycone mocne barwy. Tkanina strukturalna charakteryzuje się specyficznym nawarstwieniem splotów tkackich, co powoduje uzyskanie nietuzinkowej gofrowanej faktury.

Tkaniny strukturalne są lekkie, cienkie, lekko elastyczne w kierunku wątku, ładnie się układają, szybko schną, nie gniotą się i są bardzo trwałe. Nie mają tendencji do strzępienia się, dlatego są bardzo wygodne do krojenia i szycia. Idealnie nadają się na sukienki, bluzki, spodnie, spódnice, zwiewne apaszki oraz ozdobne poszewki na poduszki. Nasza tkanina strukturalna dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie i szerokim wyborze kolorów.

Ten popularny w tapicerstwie materiał nadaje się idealnie na zagłówki, obicia foteli, sof, puf, a także dekoracyjne poduszki. Melanżowe odcienie doskonale odnajdą się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach, a faktura o wyraźnym splocie będzie przyciągać wzrok. Nasze tkaniny strukturalne to produkty wysokiej jakości, łatwe do czyszczenia, grube, wytrzymałe, dość sztywne i odporne na rozciąganie.

Metamorfoza wnętrza w zasięgu ręki

Teraz możesz własnoręcznie odmienić wygląd starych mebli i odświeżyć domowe wnętrza! Z naszymi niedrogimi materiałami tapicerskimi przeprowadzisz niejedną efektowną metamorfozę. Duży wybór odcieni daje swobodę wyboru i inspiruje do tworzenia nowych aranżacji.

Możesz stworzyć spójny wystrój i wykonać nowe obicia, dekoracyjne poduchy czy wygodne siedziska. Wybieraj spośród modnych odcieni szarości, beżu i modnej zieleni.