Tiul dekoracyjny - ozdoba ubrań i nie tylko.

Sklep internetowy Pinsola oferuje tiul dekoracyjny o szerokim zastosowaniu. Jest to ażurowa lekka tkanina transparentna o różnej strukturze w zależności od gramatury i stopnia usztywnienia. Materiał tiul jest bardzo dekoracyjny, efektowny sam w sobie, świetnie się układa, a warstwowe drapowania mają niezwykły walor estetyczny, dlatego jest wykorzystywany w formie firan, dekoracji teatralnych, baldachimów. W konfekcji tiul dekoracyjny stosuje się do szycia welonów, woalek, warstwowych spódnic do tańca i baletu, a także wykończenia bielizny. W ostatnich sezonach bardzo modne jest połączenie dzianiny lub dresówki z delikatnym tiulem, a takie połączenia najlepiej sprawdzają się w przypadku młodzieżowych sukienek i ciekawych kobiecych swetrów oraz tunik. Tiul na metry występuje w wielu gatunkach i rodzajach: tiul elastyczny, tiul sztywny, tiul na sukienki, tiul szyfonowy, tiul jedwabny czy wreszcie tiul welonowy, używany przy tworzeniu stylizacji ślubnych. Jeśli planujesz własnoręczne uszycie firan wybierz tiul na metry, który daje możliwość zakupu dokładnie takiej ilości tkaniny, jakiej potrzebujesz do realizacji konkretnego projektu. Jeżeli należysz do osób o wysokim poczuciu estetyki i przykładasz wagę do detali - zastosuj tiul na stół, gdzie będzie stanowić efektowną dekorację oraz dopełnienie nakrycia podczas wyjątkowych uroczystości.

Tiul na metry w sklepie Pinsola.

Oferujemy tiul na metry najwyższej jakości, w bogatym wyborze pastelowych oraz nasyconych kolorów, w zależności od potrzeb i okoliczności. Różna struktura, grubość i sposób układania się pozwalają dobrać idealny tiul dekoracyjny zgodnie z wizją twórcy i oczekiwaniami użytkownika. Możesz być pewny, że cena tiulu w sklepie internetowym Pinsola jest zawsze atrakcyjna i opłacalna, a jego jakość - bezkonkurencyjna.

A może tiul na rolce?

W zależności od potrzeb i oczekiwań możesz wybrać praktyczny tiul na rolce występujący w wielu bajecznych kolorach, używany w zakładach kwiaciarskich do oprawy bukietów, do tworzenia dekoracji ślubnych lub okazjonalnych, a także doskonały jako tiul na pompony, które są modnym i designerskim elementem we wnętrzu, prostym do samodzielnego wykonania. Oferowany przez sklep Pinsola tiul na rolce jest wygodny do cięcia i obróbki, ma sztywną siateczkową strukturę, znakomicie się układa w przypadku marszczeń i drapowań, a szeroka gama barw zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Jednym z najmodniejszych i najbardziej popularnych ostatnio jest tiul różowy, czarny i czerwony, doskonały do dekoracji okolicznościowych i tworzenia efektownych niebanalnych ozdób na imprezy oraz do wnętrz mieszkalnych.