Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Aksamit bawełniany - modny materiał na ubrania.

Aksamit bawełniany od kilku sezonów święci triumfy na wybiegach oraz w modzie ulicznej. Jest wykorzystywany do szycia odzieży, torebek, artykułów dekoracyjnych, tapicerowania, a nawet wyrobu obuwia wieczorowego. Tkanina aksamit jest to materiał o naturalnym składzie z krótką okrywą włosową, co nadaje mu specyficzną miękkość i charakterystyczny meszek na powierzchni. Aksamit na metry to świetna opcja jeśli chcesz uszyć oryginalną sukienkę, lekki płaszcz lub tekstylia dekoracyjne. Jeśli szukasz tkaniny delikatnej, pięknej, efektownej, nieregularnie połyskującej, dodającej kobiecości, a jednocześnie delikatnej w dotyku i komfortowej w użytkowaniu to materiał aksamit będzie doskonałym wyborem.

Tkanina aksamit na metry - tylko w sklepie Pinsola.

Proponujemy aksamit bawełniany w sklepie Pinsola, ponieważ jest najwyższej jakości i atrakcyjny wizualnie, może więc posłużyć do stworzenia wielu pięknych projektów odzieżowych, a także artykułów dekoracyjnych do domu czy mieszkania. Tkanina aksamit należy do grupy materiałów z okrywą włókienną, zwanych pluszami; jest bardzo efektowna, ma niezwykłą fakturę zmieniającą się pod wpływem dotyku, w zależności od kierunku ułożenia mikrowłosków, co designerzy wykorzystują we wnętrzach w formie zasłon, poduszek dekoracyjnych, tapicerki fotela czy zagłówka w sypialni. Dodatkowym atutem jest miękkość, delikatność w dotyku i ciepło, dlatego aksamit bawełniany jest tak popularny.

Aksamit to materiał, który wciąż króluje.

Tradycyjny materiał aksamit ma bardzo bogatą tradycję historyczną sięgającą XIIw., początkowo był stosowany do szycia reprezentacyjnych ubiorów świeckich oraz strojów liturgicznych, a od średniowiecza również na pokrycia mebli, kapy i zasłony. Nowoczesne wersje udoskonalone zaawansowaną technologią produkcji, takie jak aksamit bawełniany przeżywają swoisty renesans. Są wykorzystywane do tworzenia mody wieczorowej i codziennej, lekkich okryć wierzchnich, a także w branży home&design. Jeśli szukasz wdzięcznej tkaniny o nietuzinkowym, intrygującym wyglądzie i efektownej formie to aksamit bawełniany będzie doskonałym wyborem. Sklep internetowy Pinsola oferuje aksamit na metry, co pozwala zaopatrzyć się w odpowiednią ilość materiału bez konieczności wydawania dużej kwoty. Możesz sięgnąć również po dodatki takie jak koronkowe taśmy jeśli chcesz stworzyć kreację wieczorową, a jeżeli marzy Ci się modny aksamitny dres - dobierz bawełniany sznurek w formie troczków oraz kolorowy ściągacz do wykończenia mankietów i nogawek. Miłego eksperymentowania!