Wykrój Huśtawka Kokon - Wydruk Wielkoformatowy

25,00 
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) Dodaj opinię
Opis Produktu

WYKRÓJ NA HUŚTAWKĘ KOKON


Wykrój huśtawki składającej się z okrągłego podwójnego siedziska o średnicy 60 cm i dwóch zszytych boków w kształcie trójkąta. Górą podwieszana na sznurze za pomocą doszytej szlufki.


Na tyle podwójnego siedziska jest ukryty zamek, który umożliwia włożenie w dno poduszki. „Wejście” do kokonu jest wylamowane taśmą bawełnianą lub rypsową złożoną na pół. Można też wykonać obszycie brzegu listwą z użytej tkaniny.


Uwaga! Wykrój nie zawiera formy na poduszkę! Możemy wykorzystać gotową poduszkę lub skroić ją na bazie wykroju okrągłego siedziska huśtawki i po uszyciu wypełnić miękkim wkładem lub resztkami tkanin bądź ociepliny.

 

Huśtawkę można wykonać w dwóch warinatach. Na pierwszy, gdy na całość używamy jednej tkaniny potrzebujemy 2 mb tkaniny o szerokości 1,5 m. Jeśli  jednak jeden rodzaj tkaniny przeznaczamy na boki kokonu a drugi na spód, zużycie wygląda następująco: tkanina na spód kokonu (dla szerokości 1,3 m) - 0,6 mb oraz tkanina na boki (dla szerokości 1,5 m) - 2 mb.


Do tego wykroju polecamy przykładowe materiały z naszej oferty:W naszej ofercie znajduje się szeroka gama materiałów o gramaturze powyżej 200g/m2 bez elastanu (stabilnych, nieelastyczne) które idealnie nadają się do wykorzystania z tym wykrojem

Opinie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Polecam
Już nie mogę się doczekać efektu końcowego
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
do tego pasuje
zobacz również
masz pytanie? zadzwoń 887 070 731 lub wyślij wiadomość sklep@pinsola.pl
string(9) "item.view"