Obrusy świąteczne w aranżacji

Jak zaaranżować stół z obrusem na święta?

Dziś na zdjęciach prezentuję obrusy wykonane z tkanin obrusowych w świąteczne wzory z naszego sklepu. W poprzednim wpisie pokazywałam cały proces wykonania dużego obrusu i ozdobnego bieżnika. Zachęcam do skorzystania z tej foto instrukcji i uszycia z naszych tkanin obrusów na świąteczny stół dla siebie lub jako wspaniały prezent. Zobaczcie jak wyglądają nasze obrusy w świątecznej aranżacji na stole.

Obrus - widok z góry
Obrus - widok z boku

Wymiary naszego obrusu pasują na większy stolik kawowy, więc tu powstała aranżacja. Jednak Państwo sami możecie zadecydować jakie wymiary ma mieć Wasz obrus i na jaki stół będzie pasował. Tkanina ma szerokość około 180cm, a długość można wybrać według swojego uznania.

Obrus
Obrus - widok z boku - zbliżenie

Obrus z bieżnikiem to doskonałe połączenie

Bieżnik jest elementem ozdobnym i wykonany został z wykorzystaniem ciemniejszej, złotej strony materiału. Można go więc układać na różne sposoby i zawsze będzie pięknie zdobił stół.  

Obrus - widok ogólny
Obrus - widok z przodu

Jeśli podoba Wam się nasza świąteczna aranżacja stołu i również chcecie mieć piękny obrus na święta to zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą tkanin obrusowych, dzięki którym w szybki i łatwy sposób wykonacie swoje piękne obrusy i wprowadzicie do swojego domu świąteczny klimat.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię