WIDEO TUTORIAL: DIY jak uszyć kurtkę z ortalionu - Aneta

Wykrój z naszego sklepu na kurtkę przeciwdeszczową Aneta to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza na sezon jesienny.

Pomimo tego, że nasze wykroje posiadają obszerny instruktarz – jak je szyć, to otrzymujemy dużo pytań dotyczących szczegółów wykonania niektórych wykrojów lub poszczególnych elementów, które sprawiają Wam trudność. Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości i ułatwić Wam szyciowe wyzwanie przygotowaliśmy film z dokładną instrukcją krok po kroku szycia tego modelu kurtki.

Wykrój możecie modyfikować na własne potrzeby - wydłużyć, skrócić, doszyć gumkę w talii lub też dla zaawansowanych- doszyć podszewkę. Na filmie zobaczycie wykonanie kurtki od podstaw zaczynając od samego rozpakowania boxu z wszystkimi potrzebnymi rzeczami do szycia.

Co ciekawe, film może się przydać również przy szyciu innych modeli, ponieważ są tu przydatne instrukcje do wykonania kieszeni, wszycia zamka lub uszycia kaptura.

Korzystajcie więc do woli z naszych filmowych instrukcji, a jeśli się przydają to chętnie się o tym dowiemy i zobaczymy Wasze dzieła.

WIDEO TUTORIAL: DIY jak uszyć kurtkę z ortalionu

Wykrój kurtki Aneta mamy w ofercie w kilku wariantach:

Gotowa kurtka wygląda tak:

Przód gotowej kurtki z wyktoju Aneta
Tył gotowej kurtki z wyktoju Aneta
Kołnierz gotowej kurtki z wyktoju Aneta
Kieszenie gotowej kurtki z wyktoju Aneta
Kaptur gotowej kurtki z wyktoju Aneta

Kurtka jest prosta w uszyciu, dzięki temu możemy eksperymentować z modyfikacjami tego wykroju oraz z doborem materiału i jego kolorów, według własnego uznania.

Powodzenia w szyciu!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię