Usługi Krawieckie

Front sklepu i punktu poprawek krawieckich

Sklep stacjonarny Pinsola w Łodzi


Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Łodzi, na ul.Zgierskiej 54, gdzie znajdą Państwo ogromny wybór tkanin, dzianin, akcesoriów, wykrojów i dodatków pasmanteryjnych. Fachowa, miła obsługa gwarantuje pomoc w wyborze odpowiednich produktów oraz profesjonalne doradztwo, a bogata oferta dostępnych od ręki  materiałów dostarczy z pewnością twórczych inspiracji. W salonie znajduje się również punkt realizujący przeróbki krawieckie, gdzie zawodowa krawcowa lub krawiec świadczą usługi takie jak szycie firan, szycie zasłon, zwężanie spodni, skracanie odzieży czy wszywanie zamków błyskawicznych.

Usługi krawieckie na najwyższym poziomie

 

Nasza pracownia krawiecka to gwarancja jakości wykonanych usług, szybka realizacja zleceń, przystępne ceny, elastyczne podejście i przeróbki krawieckie na najwyższym poziomie, w miłej atmosferze, w zgodzie z życzeniami Klienta. Lokalizacja Łódź Bałuty, w okolicach Manufaktury, największego centrum handlowego w mieście, tuż przy dużym targowisku, sprawia, że łatwo do nas trafić i dotrzeć komunikacją miejską, jak i samochodem.

Jeśli chodzi o przeróbki krawieckie Łódź ma bogate tradycje, a krawiec i krawcowa to w naszym mieście pełne pasji zawody cenione od czasów Łodzi włókienniczej. Oferowane w naszym punkcie poprawki krawieckie dają możliwość dopasowania odzieży do indywidualnych potrzeb, figury i rozmiaru. Pracownia krawiecka to także miejsce, gdzie można uszyć firany i zasłony o nietypowych wymiarach, dosłownie skrojone na miarę do konkretnego wnętrza.

Szybkie i fachowe poprawki krawieckie to coraz rzadsze w dzisiejszych czasach usługi, pozwalające ocalić ulubioną odzież lub dopasować ubrania, których inaczej byśmy się pozbyli. Ma to więc także wymiar ekologiczny, a odzież, która lepiej leży, dłużej i chętniej jest noszona. Jeśli chodzi o przeróbki krawieckie Łódź dysponuje coraz mniejszą liczbą warsztatów i punktów, dlatego cieszymy się, że nasza pracownia ma stałe miejsce na mapie miasta i świadczy usługi dla zadowolonych Klientów.

Oferujemy równierz możliwość odszycia gotowych produktów z naszych wykroi:

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wykroi z których można wybierać, a dzięki możliwości zlecenia ich odszycia nie trzeba posiadać ani sprzetu ani umiejętności żeby móc cieszyć się unikatową sukienką, płaszczem lub torbą. Pełna lista naszych wykroi: TUTAJ

Przykładowe popularne usługi to:

  • wymiana zamków odzieżowych do 25 cm
  • wymiana zamków w kurtkach
  • skrócenie odzieży (spodnie, spódnice, sukienki, bluzka)
  • zwężanie spodni, spódnic, sukienek
  • wymiana podszewki odzież ciężka
  • wymiana podszewki odzież lekka
  • obszycie boków, podwijanie proste i dwuigła
  • naszycie łaty
  • nabijanie nap
  • i inne...

Tutaj jesteśmy: