Sukienka z dzianiny uszyta przez Mamę Kai

Sukienka dla dziewczynki z dzianiny Punto.

Z radością, ciekawością i podziwem obserwujemy szyciowe dokonania naszych Klientek, pasjonatek tworzenia własnych projektów odzieżowych i nie tylko. Ostatnio ujęło nas dzieło pani Małgorzaty, autorki bloga o znamiennej nazwie "Mama Kai szyje", która wyczarowała piękną, oryginalną sukieneczkę dla swojej pociechy. Bazą projektu stała się dzianina punto, miękka, przyjemna w dotyku, elastyczna i niezwykle wygodna w użytkowaniu, którą oferuje nasz sklep z tkaninami. Materiał ten zawiera domieszkę elastanu, który nadaje elastyczność i zapobiega gnieceniu. Nasz sklep internetowy z tkaninami dysponuje szeroką gamą produktów z gatunku dzianiny punto, w różnych kolorach i wzorach.

Dzianina w kolorze zielni butelkowej jako inspiracja.

Pani Małgorzata stworzyła niebanalną kreację w stylu retro, zdecydowanie wyróżniającą się na tle dziecięcej kolorowej i bogato zdobionej odzieży z sieciówek. Ta skromna prostota i oszczędność w formie w połączeniu z pięknymi detalami stanowią niezaprzeczalne atuty autorskiego projektu. Sukienka powstała na bazie prostej formy, odcinanej powyżej pasa, z delikatnymi marszczeniami, długim rękawem i zapięciem z tyłu na plecach. Kropką nad "i" jest efektowny marszczony kołnierzyk zawiązywany na kokardę, stanowiący osobny element, co pozwala na wolność w kwestii ostatecznej stylizacji. Równie ważne są drewniane guziki różnej wielkości, sprawiające, że zapięcie jest atrakcyjną ozdobą samą w sobie. Niebanalny jest też kolor tkaniny na metry, którą wybrała pani Małgorzata, a mianowicie punto butelkowa zieleń, niestandardowa dla odzieży dziecięcej, a przecież niebanalna i piękna szczególnie na jesienną porę. Stąd też uroczy tytuł wpisu nawiązujący do zielonego filmowego bohatera "Baby Shrek".

Piękna stylizacja uwieńczona znakomitymi zdjęciami.

Jesteśmy pełni podziwu z jaką wrażliwością, świadomością i dojrzałością estetyczną mama Kai podchodzi do tematu szycia i tworzenia, a także jak bardzo docenia znaczenie detali i drobiazgów, które decydują o ostatecznym efekcie. Na uwagę zasługuje też piękna i gustowna prezentacja swoich dzieł na blogu, autorskie zdjęcia z uroczą modelką w plenerze, w jesiennym pejzażu i ze słodkim psem. Gratulujemy i czekamy na więcej!

Zdjęcia Kai w sukience wykonanej przez jej mamę:

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię