Świąteczna promocja z prezentami

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla naszych klientów promocje na materiały świąteczne. Wszystkie tkaniny z świątecznymi motywami i nie tylko dostępne są w promocyjnej cenie obniżonej o -15%! Zapraszamy do naszej Świątecznej kategorii.

Dodatkowo przygotowaliśmy też świąteczny, zimowy GRATIS. Mamy do rozdania 500 ogrzewaczy do rąk! Są to chemiczne ogrzewacze wielokrotnego użytku. Wystarczy nacisnąć metalową blaszkę żeby ogrzewacz zaczął działać a przed następnym wykorzystaniem aktywować za pomocą wrzątku. Będziemy dokładać je do wszystkich zamówień złożonych w dniach od 3 do 24 grudnia o wartości powyżej 100zł.

W szychowym duchu chcieli byśmy zachęcić do przygotowania z niego świątecznego podarunku dla naszych bliskich. Przygotowaliśmy przykłady pokrowców na te ogrzewacze które można uszyć w łatwy i szybki sposób z dowolnych skrawków materiałów które pozostają po innych projektach. Taki wykonany samodzielnie pokrowiec z idealną zawartością na nadchodzące zimowe dni doceni każdy ciepłolubny amator szycia.

Zapraszamy do zamówień i wspólnej szychowej zabawy.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię