Rok 2020 zakochany we wzorach

W tym roku projektanci mody puścili wodze wyobraźni i wylansowali wiele odważnych trendów. Sięgają więc chętnie po inspiracje ze świata sztuki, malarstwa Mistrzów, przenoszą jakby obrazy na tkaniny i stylizacje, stosują kontrastowe, psychodeliczne wzory oraz nie boją się ryzykownych, przeskalowanych, geometrycznych śmiałych motywów w wersji total look.

Dla miłośników trendów, rozkochanych w modzie, lubiących być na bieżąco i szyjących dla siebie Pinsola przygotowała bogatą ofertę tkanin w duchu Vintage-Psycho-Art. Znajdziesz tu zwiewne Silki inspirowane malarstwem Vincenta van Gogha czy Gustava Klimta, malarskie kolorowe satyny, dzianiny i wiskozę żakardową. Wszelkie wzory geometryczne, bardzo wyraziste, kontrastowe będą idealne dla osób ekscentrycznych, żyjących z pasją, energią, kochających przyciągać uwagę i cudze spojrzenia. Oferujemy również świetne graficzne, komiksowe printy na tkaninach Silki i Barbie, dla młodzieży i nie tylko. Warto przypomnieć, że nowoczesna, bezpieczna technologia druku stosowana przy produkcji wszystkich naszych materiałów gwarantuje trwałość i niespieralność nawet w przypadku długotrwałego, intensywnego użytkowania.

Duży wybór pięknych, inspirujących, odważnych i nietuzinkowych wzorów pobudza wyobraźnię, inspiruje i zachęca do modowych eksperymentów. Nawet jeden tak wyrazisty, ekscentryczny element w stylizacji lub we wnętrzu nadaje niebanalny klimat, podkreśla indywidualizm i przełamuje nudę!