Grochy, groszki, kropeczki

Grochy to HIT w modzie na rok 2020, wypierają nawet wszechobecne w sezonie letnim kwiaty. Ten ponadczasowy klasyczny motyw podkreśla kobiecy urok, jest słodki, a zarazem elegancki, łączy pensjonarską grzeczność z dostojnością w klimacie retro. Groszki nosiły chętnie Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe, były popularne w latach 50-tych i do dzisiaj kojarzą się odrobinę ze stylem pin-up.

W Pinsoli znajdziesz tkaniny w grochy w różnej skali i zestawieniach kolorystycznych. Dla miłośniczek klasyki polecamy zwiewną tkaninę Silki w białe kropeczki na granatowym lub czarnym tle oraz w ciemne groszki na jasnym tle. Dla romantyczek odpowiednie będą pastelowe bazy z drobnymi groszkami, z których powstaną efektowne sukienki i spódnice. Z kolei odważne Panie lubiące się wyróżniać mogą wybrać kontrastowe zestawienia, przyciągające wzrok skalą oraz wyrazistą kolorystyką.

Oprócz zwiewnych, delikatnych tkanin na bluzki, topy i sukienki, oferujemy żakard w kropki idealny na żakiety i spódnice. Nasza pastelowa chanelka sprawdzi się na lekkie płaszczyki oraz eleganckie garsonki. Duży wybór różnych gatunków tkanin oraz liczne propozycje połączenia kolorów, a także wielkości motywów sprawiają, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. W dodatku można mieć pewność, że pomimo przeminięcia obecnej mody na grochy, ten wzór nigdy się nie zestarzeje i zawsze będzie miał klasyczny urok.