Wysokogatunkowe tkaniny na potrzeby przemysłowe

Nasz sklep internetowy stanowi nieocenioną skarbnicę dla każdego poszukującego najlepszych rozwiązań tekstylnych. Posiadamy ponad 35 lat doświadczenia w tej branży, dlatego jesteśmy godnym zaufania dostawcą tekstyliów. Dokładnie w 1982 roku powstała nasza główna siedziba, która nadal z sukcesem tworzy odzież dla wielu znanych i renomowanych marek. Jako specjaliści wybieramy dla Państwa  najwyższej jakości, piękne materiały, z których uszyją Państwo własne, niepowtarzalne ubrania. Dzięki swoim rozległym kontaktom w branży tekstylnej możemy znaleźć dla Państwa  dowolną tkaninę, w ilościach hurtowych, na przykład satynę jedwabną.

Satyna – popularny materiał

Tkaniny to przepleciony układ dwóch nitek, wątku i osnowy, prostopadle względem siebie. Proces wskutek którego powstają tkaniny to tkanie, wykonywany na krosnach mechanicznych lub ręcznych. Tkaniny są różne ze względu na rodzaj splotu, gatunek i grubość użytej przędzy. Dla przykładu satynę szyje się cienką igłą, drobnymi ściegami. Wszystkie materiały na ubrania są słabo rozciągliwe i elastyczne, aby zachować nadany im krój.

Satyna to rodzaj jedwabnej tkaniny o atłasowym splocie. Satyna jedwabna jest bardzo miękka i gładka w dotyku oraz gęsta, posiada charakterystyczny dla niej połysk. Satyna jako tkanina lejąca sprawdza się doskonale jako materiał do wykonania sukni, bluzek, bielizny nocnej (w tym erotycznej) oraz podszewek. Tkanina ta posiada niesamowicie piękną kolorystykę, świetnie się układa i nadaje eleganckiego i zmysłowego wyglądu. Jest to doskonałej jakości elastyczna tkanina poliester z elastanem.

Stroje z satyny jedwabnej

Dysponujemy piękną jedwabną satyną z elastanem lub lycrą. Ta delikatna satyna jedwabna o pięknym, satynowym  połysku jest jak najbardziej  ekskluzywnym materiałem.  Można uszyć z niej wyjątkowe oraz eleganckie sukienki, bluzki czy uwodzicielską bieliznę nocną. Posiadamy tkaniny w różnych kolorach i wzorach. Wykonujemy również zlecenia na szycie, mamy uzdolniony i doświadczony zespół oraz świetnie wyposażony park maszynowy, który sprosta każdemu wyzwaniu i co ważne, oryginalne, fantazyjne pomysły na różne stroje.

Delikatną, połyskliwą i zwiewną satynę,  jak ta oferowana przez nas, wykorzystuje się zwykle do szycia dekoracji, pościeli oraz odzieży damskiej. Wygląda ona bardzo elegancko i świetnie dopasowuje się do ciała. Latem dostarcza przyjemnego uczucia chłodu. Każdy rodzaj oferowanej przez nas satyny jest najwyższej jakości i spełni wszelkie oczekiwania.