Różnorodne wzory i kolory - dzianina poliestrowa dresowa

Dzianina poliestrowa dresowa jest grupą tekstyliów o charakterze syntetycznym. Zazwyczaj mają one gładką powierzchnię, a przy tym są odporne na zaginanie i ścieranie. Wybierając tego typu materiał można liczyć się z jej zwiększona odpornością na uszkodzenia mechaniczne, np. na rozerwanie oraz na działanie czynników zewnętrznych. Nawet wysokie stężenie detergentów chemicznych nie powinno zniszczyć intensywnych kolorów dzianiny poliestrowej. Mimo iż łatwo się elektryzuje, to jest bardzo często wybierana w przemyśle odzieżowym. Z pewnością jej atutem jest możliwość szybkiej i łatwej pielęgnacji oraz równie szybkiego procesu suszenia. W przeciwieństwie do bawełny trudno ją zabarwić. Jako producent zapewniamy, że jej cena w naszym sklepie jest jedną z niższych.

Producent dzianiny poliestrowej

Dzięki swoim właściwościom, dzianina poliestrowa świetnie radzi sobie z ozdabianiem pokrowców do mebli ogrodowych, czy małych namiotów. W zależności od gramatury dzianina dresowa poliestrowa będzie świetnym materiałem na sukienkę, spódnicę, czy dres dla każdego, niezależnie od wieku. Będzie niezwykle wygodnym oraz komfortowym materiałem, który nie skrępuje ruchów podczas wysiłku fizycznego.

Atrakcyjne ceny dzianiny poliestrowej

Dzianina poliestrowa ma niską cenę, ponieważ oferuje szereg możliwości. Finalna wartość za metr bieżący jest ściśle uzależniona od typu tkaniny, ponieważ w ofercie można znaleźć specjalistyczną dzianinę sportową wyposażoną w dodatkową siateczkę oraz cienką dzianinę poliestrową, która głównie wykorzystywana jest jako podszewka pod sukienką. Niezależnie od wyboru można liczyć  na jej właściwości, które deklaruje producent, takie jak: trwałość, solidność i elastyczność.

Dzianina dresowa poliestrowa

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości dzianiny poliestrowe, które charakteryzują się elastycznością i wytrzymałością. Oferujemy zarówno stonowane kolory, szczególnie popularną biel lub ecru oraz nieco odważniejsze odcienie czerwieni. Kolorystyka, podobnie jak gramatura materiału jest uzależniona od indywidualnych potrzeb oraz finalnego zastosowania. Wybór dzianiny o charakterze sportowym gwarantuje wysoki poziom satysfakcji i deklarowane właściwości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.